Akcija!
cukraus vatos (2)
cukraus vatos (1)
cukraus vatos (3)

Cukraus vatos aparatas

45.90 35.90

Saldžios vatos aparatas – stebuklingas prietaisas

Kaip dažnai tėvai nori palepinti savo vaikus įvairiais saldumynais! Geriausia, jeigu jie pačių gaminti, pavyzdžiui – saldi vata. Taip, būtent tokia, kokią tėvai atsimena dar nuo vaikystės, ir kurią iki šiol parduoda savaitgaliais parkuose. Kad pradžiugintumėte mylimus vaikučius tokiu saldėsiu, reikia noro, šiek tiek smulkaus cukraus ir saldžios vatos gaminimo aparato. Nebūtini jokie ypatingi įgūdžiai – naudotis prietaisu neįtikėtinai paprasta.

Cukraus vatos gaminimo aparatas – ypatybės

Prietaisas ganėtinai lengvai valdomas ir kas ne mažiau svarbu, ekonomiškas. Jo dėka galima pagaminti tikrų tikriausią cukraus vatą – neįtikėtinai skanią ir purią. Naminė cukraus vata bus stebėtinai panaši į tą, kurią parduoda parkuose, tačiau bus vienas skirtumas, ypač pradžiuginsiantis tėvus – saldumynas, gamintas namų sąlygomis, bus kelis kartus pigesnis.

Vienai saldžios vatos porcijai pagaminti reikės tik vieno arbatinio šaukštelio cukraus. Tokio mažo kiekio pakaks, kad prietaisas sukurtų purų cukraus vatos debesį, sudarytą iš stebėtinai plonų gijų. Be to, jūs matysite, kas naudojama gaminant šią saldžią gėrybę – jokių kenksmingų cheminių medžiagų.

Cukraus vatos gaminimo aparatas – kaip jis veikia

Iš pradžių turite įjungti prietaisą į elektros tinklą, įjungti jį ir truputį pašildyti – apie penkias minutes. Po to, aparatą reikėtų išjungti ir įberti cukraus. Kaip buvo minėta prieš tai, vienai cukraus vatos porcijai reikia tik vieno arbatinio šaukštelio cukraus. Dabar aparatą galima vėl įjungti ir šiek tiek palaukti, kol susidarys cukraus voratinkliai.

Kuomet tinklas atsiranda, jau galima pradėti kurti stebuklingą vatą. Tam reikia paimti ilgą lazdelę, kurią rasite komplekte kartu su aparatu (beje, ją galite pakeisti suši lazdele), ir pradėti vynioti saldų tinklą aplink lazdelę lengvais sukamaisiais judesiais. Tokiu būdu pirmoji šio nuostabaus saldumyno porcija bus paruošta.

Saldžios cukraus vatos gaminimo aparatas          

Saldžios vatos gaminimo aparatą tikrai įvertins visi namiškiai. O kiekviena vaikiška šventė bus tikra laimė vaikui – juk tik jo mama gali pagaminti tokį nuostabų desertą jam ir jo draugams!

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą