Grafinė planšetė 3
Grafinė planšetė 2
Grafinė planšetė 3
Grafinė planšetė

Grafinė planšetė

Išvalyti

Kainų intervalas: 40.9069.90

Grafinė planšetė yra plačiai pasaulyje naudojama skaitmeninė piešimo lenta, skirta ne tik dailininkams ar dizaineriams, bet taip pat ir mėgėjams naudotojams, studentams, moksleiviams, ar mažesniems vaikams. Piešimas šioje lentoje yra įdomus ir smagus – galite piešti, dažyti, vėliau redaguoti savo piešinius. Lengva naudotis, nes komplekte yra specialiai tam skirtas pieštukas. Piešimo lenta prijungiama prie kompiuterio USB jungtimi, o magnetiniu pieštuko galiuku atliekami stebuklingi brėžimai bei potepiai. Piešimo laukas yra 25x15cm(Ugee M708)/15,2×12.5cm(GAOMON S56K)– matmenų, todėl platus kūrybinis plotas leis ne tik nevaržomai piešti, bet ir sumažins neigiamą spaudimo poveikį, dėl mažame plote pasikartojančių brėžimų.
Skaitmeninis pieštukas sukurs pojūtį, lyg brėžtumėte paprastu pieštuku ant balto popieriaus lapo. Vieno mygtuko paspaudimu yra perjungiami du režimai – pieštuko ir trintuko. Pieštukui veikti reikalinga AAA tipo baterija.
Planšetės kairiajame šone yra išdėstyti 8 funkcijų mygtukai, kuriais reguliuojami piešimo režimai.
Ekrano viršuje naudotojo pasirenkami greitieji mygtukai gali būti trumpesnis kelias į tam tikrų funkcijų nustatymus, tokius kaip – spalvos paryškinimas/išblukinimas, vaizdo priartinimas/patolinimas, atšaukimas, valdymas ranka, teptukas, trintukas ir kt.
Piešimo lenta tinkama tiek dešiniarankiams tiek kairiarankiams.
Tinkama naudoti su Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 ir Mac OS kopiuterių programinėmis įrangomis. Galite dirbti su Adobe Photoshop, Illustrator, Autodesk Sketchbook, Corel Painter, Autodesk MAYA, Pixologic ZBrush, Paint ir kitomis programomis.

Modelis: Ugee M708
Raiška: 5080LPI
Rašiklio jautrumas: 2048 lygiai
Rašiklio pozicijos atnaujinimas: 230 kartai per sekundę
Piešimo lauko dydis: 25 x 15 cm

Modelis: Huion 680S
Raiška: 4000LPI
Rašiklio jautrumas: 2048 lygiai
Rašiklio pozicijos atnaujinimas:  200 kartai per sekundę
Piešimo lauko dydis: 20 x 15 cm

Modelis: GAOMON S56K
Raiška: 4000LPI
Rašiklio jautrumas: 2048 lygiai
Rašiklio pozicijos atnaujinimas: 200 kartai per sekundę
Piešimo lauko dydis: 15 x 12,5 cm

 

 

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą