Mobiliojo-telefono-laikiklis-dviračiui3-350x350
Mobiliojo telefono laikiklis dviračiui 3
Mobiliojo telefono laikiklis dviračiui 2
Mobiliojo telefono laikiklis dviračiui 4
Mobiliojo telefono laikiklis dviračiui 5

Mobiliojo telefono laikiklis dviračiui

Kainų intervalas: 6.99

Mobiliojo telefono laikiklis dviračiui

Tai yra lengvas, prie dviračio rėmo tvirtinamas laikiklis, skirtas saugiai laikyti telefoną, apsaugant jį nuo nukritimo važinėjantis.

Laikiklis tiks dviračiui, kurio vairo vamzdis 15-30 mm skersmens.

Į laikiklį galima įstatyti įvairius prietaisus, tokius kaip mobilieji telefonai, iPod, MP4 muzikos grotuvai, GPS prietaisai ir t.t., iki 6,3 colių (16 cm) ekrano skersmens.

Šio universalaus laikiklio dėka Jums nereikės blaškytis ir stoviniuoti trasoje, norint atsiliepti į skambutį arba perjungti muzikos įrašą, nes tai galėsite padaryti tiesiog kelyje! Padarykite savo važinėjimąsi dviračiu vienu patogiu malonumu!

Jūsų telefonas visad bus saugus trasoje, nes spaustukas sukurtas su silikonine danga, kuri pagerina telefono sulaikymą,  neleisdama jam išslysti iš laikiklio ir būti kratomam nelygiame kelyje. Spaustukas atveriamas iki 10 cm amplitude, reguliuojamas 360° kampu, todėl galėsite telefoną pakreipti jums tinkama pozicija.

Šis prietaisas Jums taip pat pasitarnaus norint nufilmuoti kvapą gniaužiančius vaizdus, kol važiuojate dviračiu – tereikės įstatyti telefoną į laikiklį ir įjungti filmavimo funkciją.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą