Šuoliavimo apkaustai
Šuoliavimo apkaustai

Šuoliavimo apkaustai

Išvalyti

Kainų intervalas: 129.00

Pristatome tikrą pramogų stebuklą – šuoliavimo apkaustus. Tai yra apkaustai, tvirtinami ant kojų, padedantys nušokti toli kaip kengūrai, bėgti neįtikėtinu greičiu ir patirti tikrą laisvės pojūtį, nevaržant judesių ir greičio!
Skyrunning vadinamas sportas yra išskirtinis, jo dėka patirsite nuotykių dvasią, bėgiojimas su šiais apkaustais suteikia nepaaiškinamo jaudulio, pasijusite kaip fantastinio filmo herojus, gebantis įveikti fizikos dėsnius, būti greitesnis už kitus. Galite naudotis apkaustais netgi tiesiog norėdami nukakti iki reikiamos vietos pėsčiomis – tai padarysite greičiau, avėdami apkaustus!
Šis sportas populiarus tarp jaunimo, aktyvaus laisvalaikio mėgėjų, padeda išblaškyti mintis, pamiršti problemas, stresą, atitrūkti nuo realybės, pasijausti laisvam ir nevaržomam. Be abejonės, nepakeičiamas fizinės formos palaikymui, stiprina sveikatą, didina endorfinų išsiskyrimą, ko pasekoje jausitės laimingesni.

Padovanokite sau ar savo mieliesiems vaikučiams neįtikėtinus potyrius!

Apkaustų korpusinė dalis pagaminta iš 2,8 mm storio aliuminio, diržai nailoniniai, aukštos kokybės, beveik nesidėvinčios medžiagos.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą