Xiaomi Mi Band 2 1
Xiaomi Mi Band 2 2
Xiaomi Mi Band 2 3

Xiaomi Mi Band 2

Kainų intervalas: 29.90

Sportinė apyrankė Xiaomi Mi Band 2 – naujoji žinomo prietaiso karta. Dabar jame sumontuotas OLED ekranas, kuriame rodomas laikas ir raktiniai rodmenys. Kad ekranas įsijungtų, pakanka tiesiog pakelti ranką – akselerometras atpažins šį judesį ir įjungs ekraną.

  • Maksimalus tikslumas. Naujai sukurta konstrukcija garantuoją visišką klaidų nebuvimą, apskaičiuojant žmogaus fizinio aktyvumo rodiklius. Žingsniamatis su nauju veikimo algoritmu, greičio ir pulso matuoklis surenka visus duomenis, būtinus palaikyti gerą žmogaus fizinę formą.
  • Idealus dienos režimas. Įvertindamas miego trukmę ir kokybę, prietaisas nustatys optimalų prabudimo laiką, suteikdamas naudotojui žvalumo ir energijos stengtis dėl naujų pasiekimų. Negana to, jis primena žmogui apie judėjimo poreikį, kad būtų palaikoma normali medžiagų apykaita.
  • Papildomos funkcijos. Jeigu susiesite (susinchronizuosite) prietaisą su išmaniuoju telefonu, palaikančiu Android sistemą, apyrankės dėka galite telefoną atrakinti, o taip pat gauti pranešimus apie gautus skambučius, žinutes ir svarbius įvykius.
  • Patogumas ir patikimumas. Prietaiso dirželis pagamintas iš termoplastinio elastomero – labai patogios, malonios liesti medžiagos, nedirginančio netgi ilgiau nešiojant. Išskirtinis apyrankės dizainas neleidžia iškristi elektroninei kapsulei aktyviai treniruojantis.
  • Aukštas patikimumo lygis. Tvirtas korpusas apsaugo apyrankę nuo smūgių ir kritimų, o taip pat nuo drėgmės ir dulkių poveikio. Prietaisas atitinka IP67 standartą, kurio dėka jo nebūtina nusiimti maudantis duše ar plaukiojant baseine.
  • Nepriekaištingas savarankiškumas. Naujos kartos prietaisas naudoja prailginto veikimo elementą, kuris aprūpina energija nepertraukiamam 20 dienų darbui, be papildomo įkrovimo.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą