xiaomi redmi 4x (3)
xiaomi redmi 4x (1)
xiaomi redmi 4x

Xiaomi Redmi 4X

Išvalyti

Kainų intervalas: 109.00139.00

Parduodamas naujas Xiaomi Redmi 4X telefonas.

Telefono parametrai:
SIM kortelių skaičius: 2 Jeigu turite dviejų telefono numerių SIM korteles, jas galėsite įdėti į vieną Xiaomi Redmi 4X, todėl antro telefono nešioti nereikės.
SIM kortelių tipas: micro sim + nano sim

Procesorius. Branduolių skaičius: 8
Branduolių taktinis dažnis: 1,40GHz
Operatyvioji atmintis (RAM): 2GB
Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie nori naudotis visomis šiuolaikinių telefonų funkcijomis – ne tik skambinti bei naršyti internete, bet ir naudotis kitomis naudingomis telefono programėlėmis. Telefonas greitai veiks ir žaidžiant žaidimus, net ir tuo atveju, jeigu jame yra įdiegta daug įvairių programėlių.

Kamera: 13MP Tai svarbus parametras telefono kamerai apibūdinti. Telefonai, kurių nuotraukų kokybė siekia bent 10MP, fotografuoja gerai.
Filmavimas: Full HD (1920×1080) Labai aukštos kokybės filmavimas, kuris leis nufilmuoti gražų vaizdo įrašą, kuriame matomos net ir labai smulkios vaizdo detalės. Kadangi daugumai naudojamų kompiuterių monitorių tai yra maksimali įmanoma vaizdavimo raiška, todėl atidarius su modelio pavadinimas nufilmuotą vaizdo įrašą savo kompiuteryje, jūs pastebėsite, kad šis vaizdo įrašas yra tikrai labai aukštos kokybės.
„Geo Tagging” funkcija: yra. Tai kameros funkcija ledžianti išsaugoti vietos, kurioje buvo padaryta nuotrauka, koordinates. Jos bus matomos atidarius nuotraukos parametrus, o ant pačios nuotraukos jų nebus.

Ekrano dydis: 5,00 coliai
Ekrano raiška: HD (1280×720) Šio telefono ekrano raiška leidžia peržiūrėti aukštos kokybės (HD) vaizdo įrašus.
Ekrano technologija: IPS Tokių ekranų privalumas yra aukštas maksimalus ryškumas, todėl net ir saulėtą dieną tekstas juose yra gerai matomas.

Baterijos talpa: 4100mAh Telefonai su tokia baterijos talpa paprastai veikia apie 2 dienas (priklausomai nuo naudojimo).

Pirštų atspaudų jutiklis: yra. Telefone, turinčiame pirštų atspaudų jutiklį, jūsų informacija bus saugi, kadangi atblokuoti Xiaomi Redmi 4X gali tik jo savininkas. Kai jis prisilies prie telefono, telefonas įsijungs.
GPS funkcija: yra. Tai nemokama funkcija, kuri leidžia atidaryti žemėlapį bei pažiūrėti kurioje vietoje jūs esate šiuo metu.

Galima atminties kortelės talpa: 128GB Jei standartinės atminties telefone nepakaks, atminties kortelė leis išplėsti telefono atminties talpą.
Vidinė Xiaomi Redmi 4X atmintis: 16GB/64GB
Korpusas: metalinis. Jis yra ne tik stilingas, bet ir tvirtas, todėl šio telefono mikroschemos yra geriau apsaugotos nuo išorinių veiksnių.
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir kt. kalbos
Matmenys: 139.24*69.96*8.65mm
Spalva: auksinė

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą