redmi 5 (3)
redmi 5

Xiaomi Redmi 5

Išvalyti

Kainų intervalas: 115.00139.00

Naujas Xiaomi Redmi 5 telefonas.

Telefono parametrai:
SIM kortelių skaičius: 2. Jeigu turite dviejų telefono numerių SIM korteles, jas galėsite įdėti į vieną Xiaomi Redmi 5 , todėl antro telefono nešioti nereikės.

Procesorius: Snapdragon 450
Procesoriaus branduolių skaičius: 8
Branduolių taktinis dažnis: 1,80GHz
Operatyvioji atmintis (RAM): 2GB/3GB
Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie nori naudotis visomis išmaniojo telefono funkcijomis, pradedant naršymu internete, o baigiant pačiais naujausiais žaidimais, be jokių, net ir menkiausių, užstrigimų. Dėl savo galingumo, kuris yra didesnis nei pas daugumą telefonų, šis telefonas tarnaus ilgiau.
Kamera: 12MP. Tai svarbus parametras telefono kamerai apibūdinti. Telefonai, kurių nuotraukų kokybė siekia bent 10MP, fotografuoja gerai.
Filmavimas: HD (1280×720). Aukštos kokybės filmavimas, leis nufilmuoti net ir smulkias vaizdo detales.
Yra „Geo Tagging” funkcija. Tai kameros funkcija ledžianti išsaugoti vietos, kurioje buvo padaryta nuotrauka, koordinates. Jos bus matomos atidarius nuotraukos parametrus, o ant pačios nuotraukos jų nebus.
Ekrano įstrižainė: 5,70 coliai (14,48 centimetrai)
Ekrano raiška: HD (1440×720). Šio telefono ekrano raiška leidžia peržiūrėti aukštos kokybės (HD) vaizdo įrašus.
Ekrano technologija: IPS. Tokių ekranų privalumas yra aukštas maksimalus ryškumas, todėl net ir saulėtą dieną tekstas juose yra gerai matomas.

Baterijos talpa: 3300mAh. Telefonai su tokia baterijos talpa gali veikti iki 2 dienų (priklausomai nuo naudojimo).
Greitojo įkrovimo versija: 3- Telefonai su šia technologija įkraunami 4 kartus greičiau nei telefonai be jos.

Pirštų atspaudų jutiklis: yra. Telefone, turinčiame pirštų atspaudų jutiklį, jūsų informacija bus saugi, kadangi atblokuoti telefoną gali tik jo savininkas. Kai jis prisilies prie telefono, telefonas įsijungs.
OTG funkcija: yra. Ši funkcija leidžia su specialiu adapteriu prijungti prie Xiaomi Redmi 5 atmintines, klaviatūras bei kitus įrenginius.
GPS funkcija: yra. Tai nemokama funkcija, kuri leidžia atidaryti žemėlapį bei pažiūrėti kurioje vietoje jūs esate šiuo metu.

Galima atminties kortelės talpa: 256GB. Jei standartinės atminties telefone nepakaks, atminties kortelė leis išplėsti telefono atminties talpą.
Vidinė Xiaomi Redmi 5 atmintis: 16GB/32GB

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą