• Atsiprašome, šis produktas neparduodamas.
Ritininiai antspaudukai
Ritininiai antspaudukai 3
Ritininiai antspaudukai 2

Ritininiai antspaudukai

Kainų intervalas: 3.99

Šie iš trijų ar daugiau dalių kombinuojami antspaudukai yra tikras džiaugsmas mažiesiems dailininkams ir kūrėjams. 2 cm skersmens sudedami ritininiai antspaudukai susideda į 2×8,3 cm matmenų pieštuko formos bokštą. Atkimšę apsauginį kamštelį, galite ridenti antspaudo ritinį per baltą popieriaus lapą ar atviruką, kurį norite papuošti ir netgi ant odos! Raštas, kurį palieka šis antspaudas nusitęsia tiek, kiek ridenate ritinuką, todėl labai žaviai atrodo tokiu būdu padekoruoti atviruko kraštai. Tai puiki pradžia mokant savo mažuosius dekoravimo, dizaino paslapčių.
Kiekviena iš antspauduko dalių yra skirtingos spalvos ir rašto: raudonos širdelės, mėlynos žvaigždelės ir oranžinės natos bei širdutės.
Įdomu tai, kad šiam antspaudui nereikalingas papildomas rašalas – jo pilnai užtenka tiek, kiek yra kiekvienoje detalėje. Tačiau nepalikite antspauduko neužkimšto, nes rašalas lengvai išgaruos. Jeigu rašalas nuo ilgo nenaudojimo uždžiūna, galite pamėginti įlašinti porą lašelių paprasto maisto gamybai skirto aliejaus.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą