max 3 (1)
max 3 (2)

Xiaomi mi max 3

Išvalyti

Kainų intervalas: 245.00324.00

Naujas Xiaomi mi max 3 Europinės (globalios) versijos telefonas.
SIM kortelių skaičius: 2. Jeigu turite dviejų telefono numerių SIM korteles, jas galėsite įdėti į vieną telefoną.

Operatyvioji atmintis (RAM): 4GB
Procesoriaus snapdragon 636 branduolių skaičius: 8
Branduolių taktinis dažnis: 1,80 GHz
Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie nori naudotis visomis išmaniojo telefono funkcijomis, pradedant naršymu internete, o baigiant pačiais naujausiais žaidimais, be jokių, net ir menkiausių, užstrigimų.

Kamera: 12MP. Tai svarbus parametras telefono kamerai apibūdinti. Telefonai, kurių nuotraukų kokybė siekia bent 10MP, fotografuoja gerai.
Yra Geo Tagging funkcija. Tai Xiaomi mi max 3 kameros funkcija leidžianti išsaugoti vietos, kurioje buvo padaryta nuotrauka, koordinates. Jos bus matomos atidarius nuotraukos parametrus, o ant pačios nuotraukos jų nebus.
Kadrų dažnis per sekundę: 120. Kadrų dažnis šiame telefone yra didesnis nei daugumoje telefonų, todėl jis palaiko „slow motion“ filmavimo funkciją, kuri leidžia sulėtinti vaizdo įrašą, neprarandant sklandaus vaizdo.
„Boke“ funkcija: yra. Dvi galinės kameros leidžia telefonui fotografuoti taip, kaip anksčiau galėjo tik fotoaparatai – fotografuojamas žmogus yra ryškus o galinis planas ne.

Ekrano įstrižainė: 6,9coliai (17,526 centimetrai).
Ekrano raiška: Full HD Plius (2160×1080). Šio telefono ekrano raiška leidžia peržiūrėti labai aukštos kokybės vaizdo įrašus.

Baterijos talpa: 5500mAh. Telefonai su tokia baterijos talpa paprastai veikia 1.5-3 dienas (priklausomai nuo naudojimo).
Greitojo įkrovimo funkcija: yra. Ši funkcija leidžia telefonams pasikrauti greičiau.

Jungties tipas: „USB Type C“ (patobulinta micro USB). „USB Type C“ yra simetriška iš visų pusių, todėl tamsoje neprireiks ilgai ieškoti kokiu būdu tinkamai įjungti telefoną į rozetę. Dar vienas šios jungties privalumas yra didesnis duomenų perdavimo greitis.

Pirštų atspaudų jutiklis: yra. Telefone, turinčiame pirštų atspaudų jutiklį, jūsų informacija bus saugi, kadangi atblokuoti telefoną gali tik jo savininkas. Kai pirštas prisilies prie telefono, telefonas įsijungs.

Vidinė Xiaomi mi max 3 atmintis: 64GB.
Galima atminties kortelės talpa: 256GB.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą