redmi note 6
redmi note 6

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Išvalyti

Kainų intervalas: 195.00239.00

Naujas Xiaomi Redmi Note 6 Pro Europinės (globalios) versijos telefonas.
SIM kortelių skaičius: 2. Jeigu turite dviejų telefono numerių SIM korteles, jas galėsite įdėti į vieną telefoną.

Operatyvioji atmintis (RAM): 4GB
Procesoriaus snapdragon 636 branduolių skaičius: 8
Branduolių taktinis dažnis: 1,80 GHz
Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie nori naudotis visomis išmaniojo telefono funkcijomis, pradedant naršymu internete, o baigiant pačiais naujausiais žaidimais, be jokių, net ir menkiausių, užstrigimų.

Kamera: 12MP. Tai svarbus parametras telefono kamerai apibūdinti. Telefonai, kurių nuotraukų kokybė siekia bent 10MP, fotografuoja gerai.
Filmavimas: Full HD (1920×1080). Labai aukštos kokybės filmavimas, kuris leis nufilmuoti gražų vaizdo įrašą, kuriame matomos net ir labai smulkios vaizdo detalės.
Yra Geo Tagging funkcija. Tai Xiaomi Redmi Note 6 Pro kameros funkcija leidžianti išsaugoti vietos, kurioje buvo padaryta nuotrauka, koordinates. Jos bus matomos atidarius nuotraukos parametrus, o ant pačios nuotraukos jų nebus.
„Boke“ funkcija: yra. Dvi galinės kameros leidžia telefonui fotografuoti taip, kaip anksčiau galėjo tik fotoaparatai – fotografuojamas žmogus yra ryškus o galinis planas ne.

Ekrano įstrižainė: 6,26coliai (15,9004 centimetrai).
Ekrano raiška: Full HD Plius (2280×1080). Šio telefono ekrano raiška leidžia peržiūrėti labai aukštos kokybės vaizdo įrašus.

Baterijos talpa: 4000mAh. Telefonai su tokia baterijos talpa paprastai veikia 1.5-3 dienas (priklausomai nuo naudojimo).
Pirštų atspaudų jutiklis: yra. Telefone, turinčiame pirštų atspaudų jutiklį, jūsų informacija bus saugi, kadangi atblokuoti telefoną gali tik jo savininkas. Kai pirštas prisilies prie telefono, telefonas įsijungs.

Vidinė Xiaomi Redmi Note 6 Pro atmintis: 64GB
Galima atminties kortelės talpa: 256GB.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą