Peržiūrėti krepšelį “Kilimelis 3d pieštukui (3d rašikliui)” - įdėtas į krepšelį
Mokslinis mikroskopas 2
Mokslinis mikroskopas 3
Mokslinis mikroskopas
mikroskopas

Žaislinis mikroskopas 1200x

Išvalyti

Kainų intervalas: 16.5016.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Mikroskopas – puiki dovana žingeidžiam vaikui. Turint šį įrenginį galima sužinoti daug naujo apie mus supantį pasaulį. Naudodamasis juo vaikas pažvelgs į mikro pasaulį, pilną netikėtų atradimų ir žinių. Mikroskopas atskleis tai, ko nematome plika akimi, pavyzdžiui, kaip atrodo audinio pluoštai ar augalų lapai.

Mikroskopas turi lęšius, pagamintus iš optinio plastiko. Mėginiai apšviečiami lempute, esančia mikroskopo pagrinde.

Kodėl verta dovanoti vaikams mikroskopą? Bet kuris žaislas – tai daug daugiau nei priemonė, skirta sužavėti vaiką. Juk žaisdami vaikai pažįsta juos supantį pasaulį, mokosi atsakomybės, įsisavina socialinius vaidmenis. Žaisdami mikroskopu visi šie įgūdžiai bus formuojami daug stipriau ir įdomiau.

Žaislas atitinka mikroskopą su 100x, 400x ir 1200x didinančiu objektyvu, galinga LED lempa ir detalėmis, reikalingomis surinkti, žymėti ir tyrinėti mažus mėginius ir objektus.
Komplektą sudaro: mikroskopas, surinkimo buteliukai, tuščios etiketės, 1 paruošta skaidrė, 4 tuščios skaidrės ir pincetas.

Lemputei veikti reikalingos 2 AA tipo baterijos (į rinkinį neįeina).
Prietaiso matmenys 22,3x12x7,5 cm. Skirtas smalsiems vaikams nuo 8 metų.
Pasinerkite į mikroorganizmų pasaulį ir ištyrinėkite juos šiuo nepamainomu tobulėjimui mikroskopu.

Pakuotė: Šios prekės originali pakuotė yra labai tvirta, tad šiai prekei taikomas pasirinkimas „Ekologiška pakuotė „. Pasirinkus ekologišką pakuotę prekė bus išsiųsta originalioje pakuotėje ir papildomos siuntimo dėžutės nebus naudojamos, siuntos lipdukas bus priklijuojamas tiesiogiai ant originalios prekės pakuotės. Kviečiame rinktis būtent šį variantą, nes taip apsaugosime aplinką + toks prekės variantas yra pigesnis.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą