20181201_2225
LED balionai
s-l1600

Šviečiantys Led balionai

Išvalyti

Kainų intervalas: 1.972.50

Minimalus kiekis – 4vnt

Šviečiantys LED balionai – tai puiki dovana, pradžiuginsianti kiekvieną. Ryškus, tamsoje visomis spalvomis žaižaruojantis balionas praskaidrins nuotaiką ar niūrią dieną.
Balionai su lemputėmis puikiai tinka vakarėlių, vestuvių, išleistuvių ar gimtadienių puošybai ir pradžiugins tiek vaiką, tiek ir suaugusį. Naktį, ryškiai šviesdami, LED balionai pritrauks ne vieno smalsuolio akį. Turėdami šiuos šviečiančius balionus sukursite įsimintiną šventę, o jūsų vaikai netvers džiaugsmu.
Šviečiantiems LED balionams reikalingos dvi AA tipo baterijos, todėl balioną galėsite įjungti ar išjungti kada tik panorėsite. Tamsoje šviesos diodai, esantys ant baliono, atsispindi nuo jo paviršiaus ir sukuria gražų švieselių reginį. Turint daug LED balionų, vaizdas dar įspūdingesnis.

* Ryšku, gražu, atkreipia dėmesį
* Balionas patvarus, ilgai tarnaujantis
* Lempučių veikimo trukmė ~ 24 h
* Originali, neįprasta puošmena žavi aplinkinius

Kaip pripūsti šviečiantį LED balioną:
1. Šviečiantys balionai yra pagaminti iš skaidrios elastinės medžiagos. Tam, kad pripūstumėte LED balioną, jį pratampykite.
2. Pripūskite LED balioną ir užriškite. Jį galite pripildyti tiek oru, tiek heliu. Heliu pripildytas balionas ore išsilaiko iki 4 parų.
3. Pritvirtinkite šviesos diodų juostą prie baliono, įdėkite baterijas ir mėgaukitės švieselių žaižaravimu.

Komplektacija:

Balionas
Laikiklis
LED lemputes

 

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą