Akcija!
LED lemputės
led lemputes oro balionams balionai (1)
led lemputes oro balionams balionai (2)

Šviečiantys Led balionai

Išvalyti

Kainų intervalas: 0.230.83 0.110.41

 23 Užsakymą paruošime per 1-2d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę. Užsakymus, kuriuose yra bent 1 išpardavime dalyvaujanti prekė paruošiame truputį greičiau, kviečiame užsisakyti išparduodamas prekes su nuolaida nuo 45 iki 95%: https://tetro.lt/kategorijos/ispardavimas
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d. Užsakymus, kuriuose yra bent 1 išpardavime dalyvaujanti prekė paruošiame truputį greičiau, kviečiame užsisakyti išparduodamas prekes su nuolaida nuo 45 iki 95%: https://tetro.lt/kategorijos/ispardavimas

Minimalus balionų kiekis – 20vnt, galimas mažesnis tik užsakant dar bent vieną prekę iš čia https://tetro.lt/kategorijos/ispardavimas/

Komplektacija: LED lemputes  + balionas (jei pasirinkote)

Širdies formos balionų didis 15-20cm.
XL baliono didis: 46 cm
Visų kitų balionų didis: 30cm.

Šviečiantys LED balionai – tai puiki dovana, pradžiuginsianti kiekvieną. Ryškus, tamsoje visomis spalvomis žaižaruojantis balionas praskaidrins nuotaiką ar niūrią dieną.
Balionai su lemputėmis puikiai tinka vakarėlių, vestuvių, išleistuvių ar gimtadienių puošybai ir pradžiugins tiek vaiką, tiek ir suaugusį. Naktį, ryškiai šviesdami, LED balionai pritrauks ne vieno smalsuolio akį. Turėdami šiuos šviečiančius balionus sukursite įsimintiną šventę, o jūsų vaikai netvers džiaugsmu.
Šviečiantiems LED balionams reikalingos dvi AA tipo baterijos, todėl balioną galėsite įjungti ar išjungti kada tik panorėsite. Tamsoje šviesos diodai, esantys ant baliono, atsispindi nuo jo paviršiaus ir sukuria gražų švieselių reginį. Turint daug LED balionų, vaizdas dar įspūdingesnis.

* Ryšku, gražu, atkreipia dėmesį
* Balionas patvarus, ilgai tarnaujantis
* Lempučių veikimo trukmė ~ 24 h
* Originali, neįprasta puošmena žavi aplinkinius

Kaip pripūsti šviečiantį LED balioną:
1. Šviečiantys balionai yra pagaminti iš skaidrios elastinės medžiagos. Tam, kad pripūstumėte LED balioną, jį pratampykite.
2. Pripūskite LED balioną ir užriškite. Jį galite pripildyti tiek oru, tiek heliu. Heliu pripildytas balionas ore išsilaiko iki 4 parų.
3. Pritvirtinkite šviesos diodų juostą prie baliono, įdėkite baterijas ir mėgaukitės švieselių žaižaravimu.

Komplektacija:

Balionas
LED lemputė

Be pagaliuko!

 

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą