Karboninis balnelio stovas (4)
Karboninis balnelio stovas (1)
Karboninis balnelio stovas (2)

Karboninis balnelio stovas

Išvalyti

Kainų intervalas: 39.90115.00

Truputi istorijos
Dar XIX amžiuje atsirado pirmieji plieniniai dviračiai, bet jie buvo sunkūs. Siekiant kurti lengvesnius ir greitesnius dviračius, jų gamintojai nuolat ieškojo naujų medžiagų iš kurių galėtų padaryti tokius pat tvirtus, bet lengvesnius dviračius. Pakankamai greitai aukštesnio lygio dviračius jie pradėjo gaminti iš aliuminio. XX amžiaus pabaigoje mokslininkai atrado karboną iš kurio dabar gaminami pačios aukščiausios klasės dviračiai.

Karboninis balnelio stovas – kodėl naudingas?
Karboninis balnelio stovas bus naudingas kiekvienam dviratininkui norinčiam palengvinti savo dviratį. Nors, pagrindinė karboninio balno stovo paskirtis yra palengvinti dviratį, tokie stovai atneša dviratininkams ir kitą naudą, ypač tiems, kurie važinėja žiemą: karbonas blogiau praleidžia šilumą ir šaltį, dėl to, jei jums teks reguliuoti sėdynės aukštį, laikytis už stovo bus ne taip šalta.
Mūsų siūlomi balnelių stovai turi atspausdintą ant jų „liniuotę“, todėl jei dviračiu važinėjate ne tik jus ir jums periodiškai tenka reguliuoti sėdynės aukštį, galėsite tiesiog atsiminti jums tinkantį sėdynės lygį ir kitą kartą nustatyti jį galėsite žymiai greičiau.

Kaip išsirinkti tinkamą balno laikiklį?
Laikikliai būna 27.2mm, 30.8mm, 31.6mm diametro (spalva: matinė juoda, ilgis: 40cm), jei ketinate atsiimti Vilniuje ir nežinote kuris laikiklis jums tinka, paskambinkite mums telefonu 86 333 333 8, susitarsime dėl atvažiavimo laiko, laikiklį parinksime vietoje. Sovietiniuose dviračiuose paprastai buvo gaminami 25mm ir 25.4mm laikikliai, todėl šiuolaikiniai laikikliai jiems tinka retai.

Kai reikalingas siuntimas:
Kai kurių balnelių laikiklių apačioje yra nurodytas jų diametras, išimkite seną laikiklį, pasižiūrėkite ar diametras yra nurodytas. Jeigu ne – pabandykite išmatuoti. O jeigu ne esate tikri ar išmatavote tiksliai, galima užsakyti 2 laikiklius, tinkanti palikti sau, o netinkanti grąžinti – už grąžinimą per paštą/lpexpress terminalą sumokėsime patys.

Saugumas:
Kartais teigiama, kad karboninis sėdynės laikiklis niekada ne bus toks pats tvirtas kaip aliumininis. Teisingas atsakymas – ir taip ir ne, buvo daromi du eksperimentai:

Pirmasis eksperimentas tikrino ant kiek patvarios karboninės ir aliumininės dviračių dalys – eksperimentas parodė, kad karboninės dviračių dalys yra 30-60% patvaresnės nei aliumininės (speciali tikrinimo mašina turėjo paspausti ant aliumininių detalių 450-500 tūkst. kartų, kad jos sulūžtų, kai ant karboninių 600-800 tūkst. kartų).

Antrasis eksperimentas – buvo tikrinama kiek karboninės ir aliumininės detalės yra atsparios labai stipriems smūgiams – eksperimentas parodė, kad tokiems smūgiams labiau atsparios aliuminines detalės, tačiau, kaip paskui paaiškino pats eksperimento autorius, šitie smūgiai buvo ant tieks stipri, kad lauko sąlygomis tokie stipri smūgiai tiesiog nepasiekiami ir pergyventi, kad karboninė dalis sulūš tikrai nereikia.
Išvados: nesvarbu iš kokios medžiagos pagamintas sėdynės stovas, ir aliuminis ir karbonas yra visiškai saugus, tačiau karbonas yra lengvesnis.

Tvirtinimas
Karboniniai balnelio stovai paprastai užspaudžiami silpniau nei aliumininiai arba plieniniai – kai tvirtinamas aliumininis arba plieninis stovas visiškai nesvarbu jeigu jis bus užspaustas per stipriai, tačiau karboninius stovus reikia užspausti tik tiek, kad jis nenuslystų nuo jūsų svorio, nes užspaudžius per stipriai stovas gali būti pažeistas. Rekomenduojame pasinaudoti specialiąją pastą (yra komplekte), tiesiog patepkite ją ant sėdynės laikiklio, ji 30% padidins laikiklio su dviračių sukibimą, tai leis užspausti laikiklį 30% silpniau.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą