Akių-kaukė-miegui-premium (2)
Akių-kaukė-miegui-premium (1)
Akių kaukė miegui 2

Miego kaukė

Išvalyti

Kainų intervalas: 5.956.95

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Miego kaukės dažnai naudojamos dienos metu, jos blokuoja visą patenkančią į akys šviesą, todėl miegodami tokioje kaukėje dieną atrodys, kad dabar naktis ir užmigti bus žymiai paprasčiau. Tačiau, miego kaukės gali būti naudingos ne tik dienos metu, bet ir naktimis – uždėjus tokią kaukę vakare jūs visą naktį galėsite ramiai miegoti, o kai pakils saulė, ji jūsų tikrai nepažadins – tai ypač naudinga tiems, kas mėgsta vėlai atsikelti.

Ar akių kaukė netrukdys akims miegant?
Netrukdys, nes ji nėra tiesiog skuduriukas gulintis ant akių, ji yra formuota tokiu būdu jog ji neprisilies prie akių ir netrukdys jiems.
Ar galima pasirinkti spalvą?
Mūsų aukštos kokybės miego kaukės yra tik juodos spalvos, nes ši spalva geriausiai blokuoja saulės šviesą.

Kaip dar galiu ją panaudoti?
Mūsų klientai kartais pasakoja kaip šias kaukes pritaikė jų vaikai, jie užsideda kaukes ant akių ir žaidžia žaidimus, kur jie turi surasti vieni kitus su užmerktomis akimis, abejonių, kad kažkas žaidžia ne pagal taisykles tikrai nebelieka 🙂

O tiems, kas nori dar geresnio miego kartu su kauke galime parekomenduoti ausų kamštukus, jie padės užmigti net ir triukšmingoje aplinkoje. Šie ausų kištukai pagaminti taip, kad jie fiziškai negalėtų užstrigti ausyse, tuo galite būti užtikrinti.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą