шнурки, laces raišteliai
black
rudi
blue

Silikoniniai batų „raišteliai“

Išvalyti

Kainų intervalas: 2.453.85

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Kokybė:
16vnt – jeigu Jūsų kojos dydis didesnis nei 41 arba jeigu planuojate įdėti raištelius į žieminius batus, mes  rinktis 20 raištelių komplektą.

20vnt – Į komplektą įeina 20 raištelių (po 10 vnt. kiekvienam batui). Paprastai kiekvienam batui reikia 6-7 vnt., komplekte jų daugiau. Taip yra todėl, kad Jūs galėtumėte parinkti būtent Jums tinkantį raištelių ilgį, o kitus atidėti nuošaliau (raištelių ilgis parodytas fotografijoje).

 

Batraiščiai, nereikalaujantys varstymo
Prisimenate, kiek kančių teko patirti, kol išmokote užsirišti batraiščius? Kasdieniame gyvenime be to apsieiti yra neįmanoma, sakė mums vyresnieji. Tačiau šiandien pakanka tiesiog įsigyti silikoninius batų raištelius, ir jūs galėsite visam laikui pamiršti batraiščių varstymo procesą, kaip ir staiga atsirišusio batraiščio problemą – jie tinka ir vaikams ir suaugusiems.

Silikoniniai batraiščiai bet kokiai progai.
Silikoniniai batų raišteliai pasižymi ilgaamžiškumu ir universalumu. Jie tinka bet kokio tipo avalynei, tiek sportinei, tiek modelinei. Dėl didelės spalvų įvairovės, galėsite lengvai pasirinkti tokius elastingus silikoninius batraiščius, kurie puikiai derės prie jūsų kostiumo bei bendro įvaizdžio. Nusprendus įsigyti silikoninius batų raištelius, jūs žymiai palengvinsite savo vaiko gyvenimą, ypač jei jis lanko darželį ar pradinę mokyklą ir turi rištis batus savarankiškai, be suaugusiųjų pagalbos.

Silikoninių batraiščių ypatumai:

  • Medžiaga: silikonas
  • Rinkinyje yra 16-20 batraiščių (užtenka vienai batų porai)
  • Žymiai palengvina batraiščių varstymo procesą.
  • Tinka bet kuriam avalynes dydžiui bei modeliui, įskaitant vaikiškus
  • Lengvai išsitampo avint ir sugrįžta į pradinę padėtį nusiavus.

 

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą