Akcija!
3d pieštukas (4)
3d kilimėlis 5
3d padėklas
3d pieštukas (16)
3d pieštukas
3d pieštukas (13)
3d pieštukas (17)
3d pieštukas (5)
3d pieštukas (23)
3d pieštukas (24)
3d kilimėlis

3D pieštukas su ekranu

Išvalyti

Kainų intervalas: 22.9962.50 19.6948.00

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Komplektacija:

3D pieštukas + garantija (1 mėnesio arba 3 metų, skaityti apačioje)
Maitinimo laidas
9 metrai plastiko  (PLA tipo, šis plastikas yra laikomas geriausiu + jis yra ekologiškas. Papildomas plastikas taip pat yra PLA)
Brėžiniai online

Ekologiška pieštuko pakuotė – 3D pieštuką gausite gražiame medžiaginiame maišelyje tokios pačios spalvos, kaip ir išsirinktas pieštukas. Ši pakuotė yra rekomenduojama – jos pagaminimui nėra naudojama mediena ar nafta.

Šiandien mažai ką nustebinsi 3D spausdintuvo galimybėmis, tačiau to nepasakysi apie 3D pieštuką, skirtą piešimui.

Kas tai yra tas 3D pieštukas?
3D pieštukas – tai instrumentas, sugebantis piešti ore. Magija – pagalvosite Jūs, tačiau ne, tai dar vienas technologinis proveržis 3D modeliavimo srityje.
Tai naujovė, kuriai lemta amžiams pakeisti suvokimą apie tai, kas yra „piešimas“, juk dabar bus įmanoma piešti ne tik ant popieriaus, tačiau ir erdvėje! Jo taikymo sritis yra tikrai beribė. Su šio pieštuko pagalba Jūs galėsite ne tik praktikuotis piešime ir eksperimentuoti kuriant meninius šedevrus, bet ir praktiškai išspręsti galybę buitinio pobūdžio problemų.

Kaip veikia 3D pieštukas?
3D pieštuko veikimo principas yra labai paprastas. Skirtingai nuo įprastų rašymo ar piešimo priemonių, vietoje grafito naudojamas plastikas. Galinėje korpuso dalyje yra speciali anga, į kurią įsistato plastikas. Įmontuotas mechanizmas automatiškai paduoda plastiką šildytuvui, kur jis išsilydo ir išsispaudžia į išorę lydinio forma.
Spausdinimo galvutės antgalis sušyla iki 240 °С, todėl naudojantis prietaisu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų. Įrenginio matmenys leis patogiai jį laikyti vienoje rankoje. Nežymus įmontuoto mechanizmo triukšmas darbo su pieštuku metu neatitraukia nuo 3D modeliavimo.
Pieštuko konstrukcija užtikrina greitą plastiko pakeitimą, kas suteikia galimybę kombinuoti spalvas ir medžiagas tiesiogiai piešinyje. Naudojama medžiaga gali būti įvairi – tiek ABS, tiek PLA.
Buityje dažniau naudojamas PLA plastikas. Jis ilgaamžis ir puikiai tinka klijuoti plastikinius gaminius. Iš PLA pagamintos figūros kokybiškesnės, dėl žemesnės lydymo temperatūros.

Ką galima padaryti su 3D pieštuko pagalba?
3D pieštukų taikymo sritis begalinė. Dauguma naudotojų klaidingai suvokia jo paskirtį – laiko jį pramogai skirtu įrenginiu. Meistriški raštai, originalios figūros ir papuošimai – tai tik maža dalis viso to, ką gali tokio tipo pieštukai!

Pieštukas būtinai pravers kasdieniame gyvenime ir buityje. Yra galimybė, kad Jums prireiks sutvirtinti atsilaisvinusius mazgus, atkurti pažeistas plastikines detales arba sukurti prototipą, skirtą mokslinei veiklai. Turint šį įrenginį, piešiantį plastiku, nėra nieko neįmanomo. Jo pagalba Jūs labai supaprastinsite prototipų kūrimo procesą, be to visada savo rankomis galėsite kurti dovanas draugams ir artimiesiems.

Pieštuko privalumai
Žinoma, 3D spausdintuvas gali sukurti sudėtingas figūras, tiksliai kartoti užprogramuoto modelio elementus. Tačiau trimačio spausdinimo pieštukas turi savo išskirtinių pranašumų. Pirmiausia, tai yra svoris. Šiuolaikiniai 3D pieštukai sveria nuo 40 gramų. Juos lengvai rankoje išlaikytų net vaikas. Mažas dydis ir ergonomiškas dizainas leidžia naudotis juo net ir sunkiai pasiekiamose vietose.
Prietaisas žymiai išplečia meno sritį. Jei Jūs neturite meninės gyslelės, tai Jūsų vaikai tikrai įvertins tokį įrenginį.
Pieštukas bus puikus žaislas vaikams. Tai bus ne tik laisvalaikio praleidimo būdas ir galimybė naujai pažvelgti į šiuolaikines pramogas, bet ir prisidės prie vaikų akiračio praplėtimo, erdvinio mąstymo ir motorinių rankų įgūdžių lavinimo.

3D pieštukas — geriausia dovana vaikui
Laikas nestovi vietoje, o kartu su juo keičiasi ir vaizduojamojo meno priemonės. Dar visai nesenai vaikai piešė pieštukais ir flomasteriais. Šiandien mes turime 3D pieštuką, kurio pagalba Jūs galite sukurti trimates figūras realiu laiku tiesiog ore!
Išsamiau išanalizavus šios naujovės privalumus, tampa aišku, kad tai yra daug naudingiau už žaidimų konsolę.

Reguliariai naudojant 3D pieštuką spausdinimui, Jūsų vaikas žymiai pagerins motorinius savo pirštukų įgūdžius. Jo rankose bus galingas įrankis, kuris vysto vaizduotę ir abstraktų mąstymą.
Be to, ši priemonė yra puikus įrankis, galintis fantaziją paversti realybe. Jūsų vaikas galės savarankiškai sukurti žaislus sau, kad atvers jam kelią į savirealizaciją.

Saugus darbas
Nepamirškite, kad 3D pieštukas – tai elektrinis prietaisas. Jis veikia iš elektros lizdo su 220V, todėl naudojantis šiuo įrenginiu reikia laikytis tokių pat saugumo reikalavimo taisyklių, kaip ir naudojantis bet kokiu kitu elektriniu įrenginiu. Reikėtų paminėti, kad piešimo metu pieštuko galiukas įkaista iki aukštos temperatūros, todėl liesti rankomis keramikinį antgalį darbo su prietaisu metu yra griežtai draudžiama. Kitais atvejais prietaisas yra visiškai saugus. Naudojami plastiko lydiniai, tokie kaip PLA, yra visiškai saugūs ir nekenksmingi.

Pabaigai
Šiandien galime drąsiai pasakyti, kad 3D pieštukas – tai nėra tik sezono „mada“. Daugiafunkcionalumas, patogus dydis ir protinga kaina daro jį ne tik stalinio 3D spausdintuvo papildiniu, bet ir jo alternatyva. Turėdami tokį prietaisą po ranka, galėsite realizuoti daugybę savo idėjų, o taip pat išspręsti galybę buitinių problemų per kelias minutes.

Kaina ir kokybė:

Pirkėjai dažnai užduoda  klausimą: Kodėl nežinomų (kitaip tariant no-name) gamintojų 3d pieštukai yra pigesni nei “FantasyHome” pieštukai, nors atrodo identiški? – dėl prastesnės kokybės.

Svarbu išskirti tris dažniausius nežinomų gamintojų 3d pieštukų trūkumus:

  • Gedimų dažnumas – pirkėjams, įsigijusiems originalų „Fantasy home“ pieštuką, dėl remonto tenka kreiptis į mus maždaug 50% rečiau nei tiems, kurie pasirinko nežinomo gamintojo  (kitaip tariant no-name) 3d pieštuką nes paprastai nežinomų gamintojų pieštukuose vidiniai elementai būna blogiau sulituoti ir pritvirtinti.
  • Patogumas – “Fantasy home” pieštukų dalys gaminamos aukšto tikslumo, todėl visi mygtukai ir jungikliai valdomi lengvai.
  • Dėl prastesnės nežinomų gamintojų naudojamų medžiagų kokybės, pieštuko veikimo metu (net neįdėjus plastiko) jie neretai skleidžia stiprų nemalonų kvapą.
    Dėl išvardintų priežasčių priežasčių rekomenduojame rinktis „Fantasy home“

Garantija fiziniams asmenims: „Fantasy home“ pieštukams 3 metų, nežinomo gamintojo pieštukams 1 mėnesio.

 

Pasidalink

Pridėti atsiliepimą