Akcija!
44
3d padėklas
3d kilimėlis 5
33
3d rašiklis (2)

Originalus 3D rašiklis su ekranu

Išvalyti

Kainų intervalas: 22.9962.50 19.6948.00

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Komplekte:
3D rašiklis + garantija (1 mėnesio arba 3 metų, skaityti apačioje)
Maitinimo laidas
9 metrai plastiko  (PLA tipo, šis plastikas yra laikomas geriausiu + jis yra ekologiškas. Papildomas plastikas taip pat yra PLA)
Brėžiniai

Ekologiška rašiklio pakuotė – 3D rašiklį gausite gražiame medžiaginiame maišelyje tokios pačios spalvos, kaip ir išsirinktas rašiklis. Ši pakuotė yra rekomenduojama – jos pagaminimui nėra naudojama mediena ar nafta.

3D rašiklio paskirtis ir veikimo principas
Norite išmokti novatoriškai kurti trimačius objektus? Ieškote alternatyvų 3D spausdintuvui? Tuomet naujasis įrenginys – 3D rašiklis – pavers Jūsų svajones realybe. Jis nereikalauja specialaus pasiruošimo ar sudėtingos programinės įrangos, eksploatacijos procesas yra labai paprastas ir intuityvus. Pakaks kelias valandas pasitreniruoti, ir nauja meno forma bus visiškai įsisavinta. Su juo galite rašyti ne tik ant lygaus popieriaus lapo, bet ir ore. Rašimui naudojamas saugus ir netoksiškas plastikas, kuris sušyla viduje, o rašymo metu išstumiamas į išorę, kur greitai sukietėja ir sukuria trimatį modelį. Rašiklį labai patogu laikyti rankoje jo ergonominės formos dėka. Rašiklio populiarumas su kiekviena diena vis didėja, ir tai suprantama, nes jo panaudojimo galimybės skaičiuojamos dešimtimis.
Štai keletas jų:
Kūrybos lavinimo centrai vaikams ir suaugusiems teigiamai įvertins iš principo naują ir nestandartinį požiūrį įvairių amatų, žaislų vaikams, suvenyrų kūrime. Be ilgalaikių mokymų komandos nariai greitai išmoks dirbti su 3D rašikliu, o pastangų rezultatai, gali tapti pirmaisiais taikomosios dailės šedevrais.
3D rašiklio naudojimas profesinėje veikloje
Studentai, kurie universitete mokosi architektūros, reklamos ir kitų dalykų, reikalaujančių neeilinio kūrybiškumo gali realizuoti pačias drąsiausias idėjas nestandartiniu ir tuo pačiu paprastu būdu, net ir be specialių įgūdžių ar sudėtingų, didelių įrenginių.
Dabar dizaineriams ir konstruktoriams bus lengviau pateikti idėjas klientui, nes mokėjimas naudotis 3D rašikliu leis tiesiog čia ir dabar aptarti įvairias detales, taip pat pakoreguoti tam tikrus dalykus įvairiuose produkto formavimo etapuose, o visa tai leis sutaupyti laiko tiek gamintojui, tiek užsakovui.
Talentingi mėgėjai eksperimentuoti atras įdomios veiklos, kuri, beje, atneš papildomų pajamų, juk išgalvoti suvenyrai ar tiesiog gražios abstrakčios formos gali būti gražiai pateiktos – o iš to galima ir neblogai uždirbti.
3D rašiklio panaudojimas buityje
Sumanios šeimininkės jau rado praktišką naujovės panaudojimo būdą – prikelti sulaužytus plastikinius namų apyvokos daiktus, paprasčiausiai „suklijuojant“ lūžio vietas karštu 3D rašiklio plastiku.
Esame įsitikinę, kad šio rašiklio galimybės yra beribės, tad į Jūsų rankas ji gali atnešti galybę malonių patirčių bei atlikti begalę kūrybinių užduočių tiek laisvalaikio su šeima metu, tiek vykdant milijoninį projektą.

Kaina ir kokybė:

Pirkėjai dažnai užduoda  klausimą: Kodėl nežinomų (kitaip tariant no-name) gamintojų 3d rašikliai yra pigesni nei “Fantasy home” rašikliai, nors atrodo identiški? – dėl prastesnės kokybės.

Svarbu išskirti tris dažniausius nežinomų gamintojų 3d rašiklių trūkumus:

  • Gedimų dažnumas – pirkėjams, įsigijusiems originalų „Fantasy home“ rašiklį, dėl remonto tenka kreiptis į mus maždaug 50% rečiau nei tiems, kurie pasirinko nežinomo gamintojo  (kitaip tariant no-name) 3d rašiklį nes paprastai nežinomų gamintojų rašikliuose vidiniai elementai būna blogiau sulituoti ir pritvirtinti.
  • Patogumas – “Fantasy home” rašiklių dalys gaminamos aukšto tikslumo, todėl visi mygtukai ir jungikliai valdomi lengvai. 
  • Dėl prastesnės nežinomų gamintojų naudojamų medžiagų kokybės, rašiklio veikimo metu (net neįdėjus plastiko) jie neretai skleidžia stiprų nemalonų kvapą.
    Dėl išvardintų priežasčių priežasčių rekomenduojame rinktis „Fantasy home“

Garantija fiziniams asmenims: „Fantasy home“ rašikliams 3 metų, nežinomo gamintojo rašikliams 1 mėnesio.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą