3D tušinukas gebantis piešti ore + 9 metrai rašalo dovanų (2)
yellow pink
3d padėklas
3d kilimėlis 5
3D tušinukas gebantis piešti ore + 9 metrai rašalo dovanų

3D tušinukas su ekranu

Išvalyti

Kainų intervalas: 21.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Ekologiška tušinuko pakuotė – 3D tušinuką gausite gražiame medžiaginiame maišelyje tokios pačios spalvos, kaip ir išsirinktas tušinukas. Ši pakuotė yra rekomenduojama – jos pagaminimui nėra naudojama mediena ar nafta.

Tai 3D tušinukas (su ekranu), su kuriuo pamiršite, kad kurti galima tik ant lapo. Jo pagalba galėsite „nupiešti“ Jums patinkančius realius 3D daiktus! Tai gali būti ir žaislai, ir namų papuošimai, suvenyrai ir viskas ko tik geidžia Jūsų širdis. Su šiuo rašikliu Jūsų fantazijos taps realybe. Piešdami ne tik atsipalaiduojate, bet ir patiriate džiaugsmą kai gaunate įsivaizduotą Jumis daiktą. Norint plačiau sužinoti ką galima sukurti su šiuo 3D tušinuku, galima pažiūrėti video.

Kartu su tušinuku, 9 metrus(3 spalvos po 3 metrus) specialaus PLA rašalo gausite dovanų! Kaip naudotis tušinuku- paaiškinsime

Kaina ir kokybė:

Pirkėjai dažnai užduoda  klausimą: Kodėl nežinomų (kitaip tariant no-name) gamintojų 3d tušinukai yra pigesni nei “Fantasy home” tušinukai, nors atrodo identiški? – dėl prastesnės kokybės.

Svarbu išskirti tris dažniausius nežinomų gamintojų 3d tušinukų trūkumus:

  • Gedimų dažnumas – pirkėjams, įsigijusiems originalų „Fantasy home“ tušinuką, dėl remonto tenka kreiptis į mus maždaug 50% rečiau nei tiems, kurie pasirinko nežinomo gamintojo  (kitaip tariant no-name) 3d tušinuką nes paprastai nežinomų gamintojų tušinukuose vidiniai elementai būna blogiau sulituoti ir pritvirtinti.
  • Patogumas – “Fantasy home” tušinukų dalys gaminamos aukšto tikslumo, todėl visi mygtukai ir jungikliai valdomi lengvai.
  • Dėl prastesnės nežinomų gamintojų naudojamų medžiagų kokybės, tušinuko veikimo metu (net neįdėjus plastiko) jie neretai skleidžia stiprų nemalonų kvapą.

Dėl išvardintų priežasčių priežasčių rekomenduojame rinktis „Fantasy home“

Garantija fiziniams asmenims: „Fantasy home“ tušinukams 3 metų, nežinomo gamintojo tušinukams 1 mėnesio.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą