3D tušinukas gebantis piešti ore + 9 metrai rašalo dovanų (2)
3D tušinukas gebantis piešti ore + 9 metrai rašalo dovanų
3d-tusinukas-k
3d-tusinukas-f
3d-tusinukas-d
3d-tusinukas-q

3D tušinukas su ekranu

Išvalyti

Kainų intervalas: 22.9084.90

Tai 3D tušinukas (su ekranu), su kuriuo pamiršite, kad kurti galima tik ant lapo. Jo pagalba galėsite „nupiešti“ Jums patinkančius realius 3D daiktus! Tai gali būti ir žaislai, ir namų papuošimai, suvenyrai ir viskas ko tik geidžia Jūsų širdis. Su šiuo rašikliu Jūsų fantazijos taps realybe. Piešdami ne tik atsipalaiduojate, bet ir patiriate džiaugsmą kai gaunate įsivaizduotą Jumis daiktą. Norint plačiau sužinoti ką galima sukurti su šiuo 3D tušinuku, galima pažiūrėti video.

Kartu su tušinuku, 9 metrus specialaus rašalo gausite dovanų! Kaip naudotis tušinuku- paaiškinsime

 

Kaina ir kokybė:

Pirkėjai dažnai užduoda  klausimą: Kodėl nežinomų (kitaip tariant no-name) gamintojų 3d tušinukai yra 7 eur pigesni nei “Penobon” tušinukai, nors atrodo identiški? – dėl prastesnės kokybės.

Svarbu išskirti tris dažniausius nežinomų gamintojų 3d tušinukų trūkumus:

  • Gedimų dažnumas – pirkėjams, įsigijusiems originalų „Penobon“ tušinuką, dėl remonto tenka kreiptis į mus maždaug 50% rečiau nei tiems, kurie pasirinko nežinomo gamintojo  (kitaip tariant no-name) 3d tušinuką nes paprastai nežinomų gamintojų tušinukuose vidiniai elementai būna blogiau sulituoti ir pritvirtinti.
  • Patogumas – “Penobon” tušinukų dalys gaminamos aukšto tikslumo, todėl visi mygtukai ir jungikliai valdomi lengvai. Taip pat, “Penobon” tušinukai yra visada tiksliai suprogramuoti, tuo tarpu, kai nežinomų gamintojų tušinukų dažnai pasitaiko nepilnai suprogramuotų.  Dažniausia jų problema yra ta, kad nuspaudus mygtuką “atgal” tušinuko variklėlis pradeda išstumti visą viduje esantį plastiką ir nesustoja dar keletą sekundžių net ir po viso plastiko išstūmimo. Todėl kitos spalvos įdėti yra neįmanoma ir tenka laukti, kol variklėlis sustos. “Penobon” leidžia sustabdyti plastiko išstūmimą bet kuriuo metu, net pilnai nebaigus to daryti.  Persigalvojus dėl spalvos keitimo, ši funkcija yra labai naudinga.
  • Dėl prastesnės nežinomų gamintojų naudojamų medžiagų kokybės, tušinuko veikimo metu (net neįdėjus plastiko) jie neretai skleidžia stiprų nemalonų kvapą.

Dėl išvardintų priežasčių priežasčių rekomenduojame rinktis „Penobon“

Garantija: „Penobon“ tušinukams 6 mėn, nežinomo gamintojo tušinukams 1 mėn.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą