Akcija!
klasikinis jojo žaislas
Klasikinis jojo žaislas 1
Klasikinis jojo žaislas 2
klasikinis-jo-jo-zaislas

Klasikinis yoyo žaislas (Metalinis)

Išvalyti

Kainų intervalas: 9.9917.90 4.858.05

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Nukainuoti: Yoyo žaislai yra 50% nukainoti, nes jie šiek tiek susibraižė transportuojant. Susibraižimai neįtakojo yoyo veikimo, todėl yoyo veikia puikiai 🙂 Yoyo susibraižė dar Kinijos teritorijoje vežant juos supakuoti, todėl pati pakuotė nebuvo atidaroma (gamykliškai užklijuota), ji graži ir tvarkinga, yoyo gavėjas bus užtikrintas, kad žaislas naujas 🙂

Žaislo nuotraukai:

IMG_20210407_194544_1

Tai klasikinis yo-yo žaislas, kuris atneš daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šio yo-yo žaislo pagalba lavinama reakcija ir koordinacija.

Žaidimas su žaisliuku yo yo– tai ne tik įdomi, bet ir naudinga veikla, vystanti judesių koordinaciją, vikrumą, dėmesingumą ir reakciją. Su šiuo žaisliuku galite atlikti įvairius triukus, pradedant nuo pačio paprasčiausio „Aukštyn-žemyn“ ir baigiant tais, kuriuos profesionalai rodo publikai. Tam, kad pamatytumėte kaip atliekami šie triukai, pažiūrėkite video, esantį šiame puslapyje.

Kokie būna yoyo?
Plastikiniai, metaliniai ir mediniai, skirtingo dizaino. Profesionalai dažniausiai teikia pirmenybę metaliniams yoyo, kurie leidžia atlikti pačius įmantriausius triukus, o gražus, išskirtinis dizainas pabrėžia šeimininko individualumą.
Mes siūlome būtent metalinius 🙂

Kas yra yoyoing’as?
Yoyoing’as yra skirtingų triukų atlikimas naudojant žaisliuką yo yo. Svarbiausia yoyoing’e – noras ir entuziazmas.
Jums taip pat reikės pirštų miklumo, tačiau jeigu Jūs ir nepasižymite šiuo sugebėjimu, užsiėmimų metu jį įgysite, būkite tikri.
Kam tinka šis modelis?
• Tiems, kas laiko yoyoing’ą hobiu;
• Tiems, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio;
• Vaikams, kurie tik pradeda žaisti yo yo, tačiau pasiryžusiems vėliau rimtai ruoštis;
• Ir, galiausiai, tiems, kurie renkasi šiuos puikius žaisliukus tam, kad atsipalaiduotų
Modelių ypatybės:
Medžiaga: metalas
Spalva: pagal pasirinkimą

Yoyo, skirtas profesionalams, sveria beveik 2 kartus daugiau nei yoyo mėgėjams, todėl su profesionaliais yoyo paprasčiau atlikti triukus. Yoyo, skirtas profesionalams, turi vidinius ir išorinius guolius, kas taip pat padeda atliekant triukus.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą