Kristalų auginimas (1)
Kristalų auginimas (3)
Kristalų auginimas (2)

Kristalų auginimas – eksperimentas

Išvalyti

Kainų intervalas: 3.4012.00

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Ne paslaptis, kad  daugelis iš mūsų siekiame, jog erdvė, kurioje gyvename, būtų jauki, stilinga, joje būtų gera. Norint tai sukurti nebūtina išleisti krūvos pinigų. Mes Jums siūlome puikų, o svarbiausia, nebrangų būdą, padėsiantį dekoruoti Jūsų namus. Klausite, kaip tai padaryti? Pabandykite užsiauginti kristalų! Juk kristalų auginimas – tai smagus užsiėmimas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Nesijaudinkite, pats kristalų auginimo procesas nėra sunkus. Kadangi kristalai auga lėtai, Jūs kartu su savo vaikais ugdysite valią laukdami, kol kristalai užaugs. Be to, tai suburs šeimą bendram „projektui“. Kas gi gali būti geriau nei laikas praleistas kartu su šeima?

Auginti kristalus nesunku. Svarbiausia kruopščiai vykdyti instrukcijas, nurodytas žemiau. Taigi, pasiraitojame rankoves ir prie darbo!

Pirmas žingsnis: paimkite indelį, likusį nuo grietinės. Jis idealiai tinka šiam eksperimentui, kadangi jo matmenys pritaikyti kristalų auginimui. Naudodami per platų indelį rizikuojate, kad vandens lygis bus per žemas, o tai neigiamai paveiks kristalo augimą. Per siauras indelis taip pat netinkamas kristalų auginimui – tokiu atveju kristalui paprasčiausiai nebus vietos augti.

Antras žingsnis: labai lėtai, po truputį pilkite į indelį verdantį vandenį nuolatos pamaišydami. Kartokite šį veiksmą, kol matysite, jog milteliai visiškai ištirpo. Ištirpinę miltelius vandenyje, atsargiai įdėkite į indelį rutuliuko pavidalo kristalų pagrindą-sėklą.

Trečias žingsnis: padėkite indelį su tirpalu į saugią vietą. Indelio dangteliu neuždenkite. Štai ir viskas! Dabar lieka tik apsišarvuoti kantrybe ir laukti įvyksiančio stebuklo J. Tiesa, laukti teks nemažai – apie 2 savaites. Šiuo laikotarpiu pasistenkite neliesti indelio, kadangi tai gali pakenkti kristalų kokybei.

Pakuotė: vakuuminis maišelis

Į komplektą įeina:

  1. Spalvoti milteliai
  2. Sėklas

Instrukcija- šiame puslapyje

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą