Magnetinis konstruktorius
Magnetinis konstruktorius
Magnetinis konstruktorius
magnetinis konstruktorius
Magnetinis-konstruktorius-23 (1)
Magnetinis-konstruktorius-23 (2)

Magnetinis konstruktorius

Išvalyti

Kainų intervalas: 19.76139.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Sveiki atvykę į žavintį magnetinių konstruktorių pasaulį!

Magnetinis konstruktorius yra visiškai naujas ir itin patrauklus žaidimas. Jį sudaro paprastos geometrinių figūrų dalys: trikampiai, kvadratai, rombai ir daugelis kitų dalių, tarpusavyje besijungiančių magnetinės traukos jėga.

Lavinamosios magnetinio konstruktoriaus galimybės yra neribotos!

Visai mažo amžiaus vaikams – tai modeliukų kūrimas ir smulkiosios motorikos lavinimas.
Vyresniems vaikams – pirmoji pažintis su didesnės apimties figūromis. Kūrybinių įgūdžių vystymas, erdvinio ir abstraktaus mąstymo lavinimas, supažindinimas su aritmetikos ir geometrijos pagrindais. Panirimas į kerintį 3D modeliavimo pasaulį!
Moksleiviams magnetinis konstruktorius yra nepakeičiamas, tikras pagalbininkas, besimokant geometrijos.
O mamoms ir tėčiams tai puiki galimybė atitraukti vaiką nuo daugybės elektroninių prietaisų, planšečių, kompiuterių ir svarbiausia – patiems naudingai ir su malonumu praleisti laiką, žaidžiant su savo atžala.
Magnetinis konstruktorius – tai universalus žaidimas, kuris bus įdomus visiems – vaikams ir suaugusiems, berniukams ir mergaitėms. Visų svarbiausia, kad jis nėra tik neįprastas ir įdomus, tačiau ir naudingas.

Kuo magnetinis konstruktorius yra ypatingas?

Detalės – tai plastikiniai rėmeliai, kurių viduje kiekvienoje pusėje įtaisyti neodimio magnetai-cilindrai – Jūs galite lengvai apžiūrinėti jas kiaurai korpusą. Dėl savo formos magnetai-cilindrai nereikalauja griežto poliškumo laikymosi, priešingai: jie patys pasisuka vienas į kitą reikiama puse. Taip jaunasis architektas išdėsto detales bet kuria puse ir skirtingais kampais. Vadinasi, jam atsiveria daugybė galimų detalių sujungimo būdų ir daugybė unikalių statinių.
Ši savybė leidžia sukurti erdvines figūras iš išklotinių. Remiantis schema, šalia išdėliokite keletą magnetinio konstruktoriaus detalių ir tada patraukite aukštyn vieną iš kampų. Elementai išsidėlios į sugalvotą figūrą. Tai bus naudinga moksleiviui, norinčiam geriau suvokti geometrijos pagrindus.
Dėl mažylio saugumo žaidimo metu nesijaudinkite. Magnetai patikimai užlituoti patvaraus plastiko viduje ir nepateks į išorę. Neodimis – žmogui nekenksmingas lydinys, naudojamas daugelyje buities prietaisų.

Pakuotė

Norėdami pasiūlyti pirkėjams kokybišką konstruktorių už žemiausią kainą rinkoje, mes nusprendėme neišlaidauti brangioms dėžutėms: Paprastai magnetiniai konstruktoriai pakuojami į vienkartines kartonines dėžutes, kurios neskirtos konstruktoriaus laikymui, todėl jos išmetamos iš karto po pirkimo. Tokios dežutės yra gražios, spalvotos, bet dėl to jų kaina paprastai sudaro 5-15% viso komplekto konstruktoriaus kainos. Todėl jų atsisakymas leidžia mums pasiūlyti mūsų pirkėjams geriausią kainą rinkoje išlaikant aukštą detalių kokybę: jos visiškai neturi kvapo, stipriai magnetinasi ir yra tvirtos. Mūsų konstruktoriai pakuojami į didelius daugkartinius zip maišelius, kuriuose gali būti laikomas konstruktorius. Prireikus siuntimo konstruktoriai daugkartiniame zip maišelyje įdedami į vienspalves kartonines dežutes konstruktoriaus transportavimui, kuriose konstruktorius taip pat gali būti ir laikomas.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą