Nutrinamas žemėlapis1 (3)
Keliautojo žemėlapis
Nutrinamas žemėlapis1 (1)
Nutrinamas žemėlapis1 (2)

Nutrinamas pasaulio žemėlapis 82x59cm

Išvalyti

Kainų intervalas: 7.558.55

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Pakuotė: šios prekės originali pakuotė yra labai tvirta, tad šiai prekei taikomas pasirinkimas „Ekologiška pakuotė „. Pasirinkus ekologišką pakuotę prekė bus išsiųsta originalioje pakuotėje ir papildomos siuntimo dėžutės nebus naudojamos, siuntos lipdukas bus priklijuojamas tiesiogiai ant originalios prekės pakuotės. Kviečiame rinktis būtent šį variantą, nes taip apsaugosime aplinką

Tai naujoviškas viso pasaulio/Europos šalių nutrinamas žemėlapis, vaizduojantis šalys kuriose Jums jau teko paviešėti ir matyti iš tolo kokia pasaulio dalis yra jau aplankyta.

Kiek šalių jau aplankėte ir kiek jų sienų dar planuojate kirsti? Dabar jau nebūtina kiekvieną kartą tai perskaičiuoti mintyse, nes jūsų rankose – nuosavas kelionių žemėlapis. Nutrinamas pasaulio žemėlapis – tai politinis pasaulio žemėlapis, padengtas nutrinamu paauksuotu sluoksniu bei padedantis keliautojams atsekti savo maršrutus ir aplankytas vietas.

Tokio nutrinamo žemėlapio pagalba galėsite ne tik originaliai papuošti miegamąjį ar svetainę, bet ir vizualiai matyti keliavimo rezultatą, aplankytų valstybių kiekį, planuoti artimiausius maršrutus. Jeigu esate kelionių mėgėjas – ši priemonė Jums bus tikra paskata prisiminti patirtas keliones ir apmąstyti ateities kelionių planus!

Kaip juo naudotis?

Paimkite monetą ir nutrinkite tų šalių teritorijas, kuriose jau teko pabuvoti. Neužkariautas teritorijas palikite nenutrintas (neilgam, tik iki kitos kelionės į užsienį). Kuo daugiau keliausite, tuo ryškiau švytės Jūsų žemėlapis, o draugai Jums pavydės ir stebėsis.

Kodėl verta turėti nutrinamą žemėlapį?

  • Tai puiki motyvacija aplankyti kuo daugiau šalių, pažinti pasaulį ir atokiausius jo kampelius
  • Tai puiki dovana kelionių mylėtojams, gavęs tokią dovaną žmogus bus maloniai nustebintas
  • Įdomus užsiėmimas vaikams, jiems patiks nutrinti moneta įvairių šalių teritorijas, gilinti geografines žinias
  • Tai daiktas, turintis išliekamąją istorinę vertę

Nutrinamas pasaulio žemėlapis – tai Jūsų kaip turisto dienoraštis, kuris pavers įsimintiną kiekvieną kelionę! Braižykite maršrutus, veskite kelionės užrašus ir žymėkite mylimus miestus tiesiog ant nutrinamo žemėlapio.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą