Plazmos rutulys
plazmos-rutulys

Plazmos rutulys

Išvalyti

Kainų intervalas: 19.7019.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

USB šviečiančios plazmos rutulys – tai įdomi dekoratyvinė detalė, kurią galite naudoti kaip žaidimą. Pagrindinė plazmos rutulio ypatybė – lietimui jautrus paviršius. Tokį reginį dauguma iš mūsų matėme tik fantastiniuose filmuose. Kai tik jūs pirštu prisiliesite prie plazmos rutulio, jo viduje sužybsės judantis žaibas, šviesos srovė. Tiems, kurie niekada nėra matę šviečiančio plazmos rutulio, toks reginys – tikras netikėtumas.

Plazmos rutulio veikimo principą išrado garsusis Nikola Tesla XIX a. pabaigoje. Veikimas pagrįstas tuo, kad kolbos viduje yra įtaisytas elektrodas, į kurį patenka kintamoji elektros srovė, o pati kolba pripildyta dujų. Priklausomai nuo dujų rūšies, esančios kolbos viduje, atsiranda įvairių spalvų energijos pluoštas. Dar visai neseniai plazmos rutulius buvo galima pamatyti tik mokslo muziejuose ar specializuotose parodose. O šiandien tokius rutulius gali turėti visi norintys.

Plazminis Teslos rutulys, kurio viduje žaibas, sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Jis labai populiarus tarp suaugusiųjų, nes daugeliui tai nepaaiškinamas reiškinys, sukeliantis emocijų audras. Skaityti knygas prie šio rutulio vargu ar pavyks, bet ką nors nustebinti arba sukurti nepaprastą atmosferą (pavyzdžiui, būrimui) tikrai pasiseks!

Kadangi  šis rutulys maitinamas USB laidu, galėsite jį pajungti visur, kur tik yra USB įvestis. Po sunkios dienos bus malonu atsipalaiduoti prie šio spindinčio, dėmesį traukiančio, plazmos rutulio. Taip pat, tai gali būti puiki dovana!

2 metų garantija

Pakuotė: šios prekės originali pakuotė yra labai tvirta, tad šiai prekei taikomas pasirinkimas „Ekologiška pakuotė „. Pasirinkus ekologišką pakuotę prekė bus išsiųsta originalioje pakuotėje ir papildomos siuntimo dėžutės nebus naudojamos, siuntos lipdukas bus priklijuojamas tiesiogiai ant originalios prekės pakuotės. Kviečiame rinktis būtent šį variantą, nes taip apsaugosime aplinką + toks prekės variantas yra pigesnis.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą