Akcija!
Pokeball Pokemonų rutulys (1)
Pokeball Pokemonų rutulys 2

Pokeball Pokemonų rutulys

Išvalyti

Kainų intervalas: 7.9929.90 5.9928.90

Kiekvienam atsiras pokeball su pokemonu viduje!
Pokeball yra panašus į beisbolo kamuolį, tačiau viskas ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – iš tikro, pokeball yra įrankis leidžiantis pagauti pokemonus! Reikia tik mesti pokebolą į pokemoną ir, jei pasiseks, pokemonas bus pagautas!
Klasikinis pokeball – baltas rutulys su raudonu dangteliu, kurio viduje pasislėpęs pikachu! Taip pat, būna ir kiti pokebolai, kurie yra galingesni, todėl gali pagauti net ir pačius stipriausius pokemonus!
Tik įsivaizduokite, nuo šiol kiekvienas pokemono mylėtojas gali turėti savo nuosavą pokeboll’ą su pagautu jame pokemonu!
Jei ketinate kažkam padovanoti arba nusipirkti sau šį žaislą, vadinasi jus arba jūsų artimieji yra tikri pokemonų fanai! Todėl, kartu su pokeball Jūs galite išsirinkti ir kitus pokemonų žaislus iš mūsų parduotuvės

Standartinis variantas:
Žaislo naudojimas labai paprastas – užtenka spustelėti mygtuką ant pokeball arba mesti jį ant žemės ir Pokemono rutulys akimirksniu išsilanksto.
Užsakant bet kurį standartinį komplektą bent 1 pokeball būtinai bus raudonos spalvos su pikachu

Pigesnis variantas: atsidaro tik paspaudus mygtuką; kai kurie pigesni Pokeball’ai nudažyti ne visai tiksliai, bet žaisti netrukdo.
Užsakant bet kurį pigesnį komplektą bent 1 pokeball būtinai bus raudonos spalvos

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą