Stalo žaidimas - Geistes Blitz Vaiduoklis (1)
Stalo žaidimas – Geistes Blitz Vaiduoklis (2)
Stalo žaidimas – Geistes Blitz Vaiduoklis (3)

Stalo žaidimas – Geistes Blitz / Vaiduoklis

Kainų intervalas: 10.90

Geistes Blitz – tai linksmas ir greitos reakcijos reikalaujantis stalo žaidimas , susidedantis iš kortų kaladės bei 5 skirtingų spalvų figūrėlių-daiktų (baltas vaiduoklis, raudonas krėslas, žalias butelis, mėlyna knyga, pilkas peliukas).
Žaidimo pradžioje visos kortos dedamos per vidurį. Atverčiama viršutinė korta, ant kurios gali būti pavaizduotas vienas iš realių žaidime esančių daiktų. Kiekvieno žaidėjo užduotis kuo greičiau pačiupti (viena ranka) reikiamą figūrėlę-daiktą, tačiau šio realaus daikto spalva turi sutapti su pavaizduotoje kortoje (pvz., jei kortoje pavaizduotas pilkas vaiduoklis su mėlyna knyga, pačiupti reikės tik mėlyną knygą).
Jei atverstoje kortoje nėra atitinkamo daikto, žaidėjai turi pačiupti tokį daiktą, kurio išvis nėra kortoje (to daikto spalvos taip pat nėra kortoje). Pvz., kortoje pavaizduotas mėlynas vaiduoklis ir raudonas peliukas. Tokių spalvų sutampančių realių daiktų nėra. Tokiu atveju žaidėjai turi pačiupti žalią butelį, nes kortoje nėra žalios spalvos ir butelio.
Greičiausias ir teisingą daiktą pagriebęs žaidėjas gauna vieną ką tik atverstą kortą bei atverčia sekančią kortą iš bendros kortų kaladės. Figūrėlė grąžinama atgal į stalo vidurį, žaidimas tęsiamas pagal tas pačias taisykles.
Žaidėjas, pačiupęs neteisingą daiktą, atiduoda vieną savo asmeninę kortą iš nuosavos kaladės tam žaidėjui, kuris raundo metu greičiausiai pačiupo teisingą daiktą. Atversta iš bendros kaladės korta taip pat atiduodama laimėjusiam šį raundą žaidėjui.
Žaidimas baigiamas kai visos kortos iš bendros kaladės atitenka žaidėjams, o žaidimą laimi žaidėjas, surinkęs daugiausiai kortų.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą