Stalo žaidimas - No thanks No merci (Ne, ačiū) (1)
Stalo žaidimas – No thanks No merci (Ne, ačiū) (2)

Stalo žaidimas – No thanks / No merci (Ne, ačiū)

Kainų intervalas: 10.90

No thanks – tai nuotaikingas ir užburiantis stalo žaidimas, skirtas žaisti nedidelėje draugų kompanijoje (3-7 žm.). Kortų kaladėje yra 33 kortelės, o kiekviena kortelė turi jai priskirtą numerį (nuo 3 iki 35). Žaidime taip pat yra žetonų. Žaidimo metu išdalinami žetonai (kiekvienam po 11 vnt.), kurie laikomi rankoje, kad kiti žaidėjai nematytų jų likučio viso žaidimo eigoje. Atverčiama viena korta iš bendros kortų kaladės ir dedama stalo viduryje. Savo ėjimo metu žaidėjas turi nuspręsti:

• pasakyti „Ne, ačiū“ ir atsisakyti atverstos kortos ir padėti vieną savo žetoną ant jos arba
• paimti atverstą kortą sau (kartu su visais kitų žaidėjų padėtais ant kortos žetonais) ir atverti naują kortą iš kaladės.
Jei korta paimama sau, žaidėjui priskiriami baudos taškai (baudos taškų skaičius užrašytas ant kortos, nuo 3 iki 35). Toliau žaidimą tęsia kitas šalia esantis žaidėjas ir sprendžia kurį variantą pasirinkti ir t.t. Pasibaigus kortų kaladei, skaičiuojami taškai bei išrenkamas laimėtojas. Laimi tas žaidėjas, kuris pabaigoje surinko mažiausiai baudos taškų.

Taškų skaičiavimas:
1) Priskiriamas baudų taškų skaičius užrašytas ant kortos (3-35)
2) Kortas galima rinkti paeiliui: surinkus kortų seką, baudos taškai skiriami ne už visas kortas, o tik už mažiausią kortą (pvz., turint 17, 18 ir 19 kortą, bus priskirta tik 17 baudos taškų)
3) Žaidimo pabaigoje skaičiuojami likę pas žaidėją žetonai: kiekvienas žetonas panaikina vieną baudos tašką (pvz., surinkus 50 baudos taškų stalo žaidimo pabaigoje ir turint 9 žetonus, galutinis baudos taškų skaičius bus 50-9=41)

 

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą