Akcija!
Twister
twister 2
Žaidimas twister 4
jumbled (5)
jumbled (2)
jumbled (3)

Žaidimas twister nukainuotas (nukainuotas)

Išvalyti

Kainų intervalas: 19.50 4.99

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Nukainuota – prispausta dėžė transportuojant, vidinės dalys nepažeistos

Kur ir su kuo žaisti
Prieš keletą metų žiūrėjome amerikiečių filmus (vienas iš tokių „Vyrai juodais drabužiais 2“) ir negalėjome suprasti, kodėl nė vienas jaunimo vakarėlis neapsieina be plastikinio kilimėlio su spalvotais apskritimais. Dabar mums jau klausimų nebekyla. Jeigu nebūtų Twister, jį reikėtų išrasti! Twister galite žaisti bet kur – vakarėlyje, šeimos rate, vestuvėse, paplūdimyje, o taip pat ir vaikų šventėje.
Jums reikės tik 2 m2 erdvės ir būrio draugų. Žaidėjų skaičius neribotas. Galima žaisti tiek paeiliui, tiek pasiskirsčius į komandas. Šios sporto varžybos padės pralaužti ledus bet kurioje kompanijoje ir leis žaidėjams artimiau susipažinti. Žaidimo metu pasitaikys daugybė galimybių nekaltai paflirtuoti. Po kelių lankstumo demonstravimo raundų linksmybės įgaus pagreitį. Beje, Tvisterį įdomu ne tik žaisti, bet ir stebėti. Žiūrėdami, į kokius mazgus susiraizgę žaidėjai, žiūrovai patirs su niekuo nesulyginamą malonumą ir gaus pozityvo dozę.

Taisyklės
Patiesę kilimėlį pasiruoškite klausytis vedėjo, sukančio ruletę, nurodymų. Ruletės strėlytė parodys kūno dalį (dešinę ar kairę ranką ar koją) ir apskritimo spalvą, pvz., „dešinė koja ant mėlyno apskritimo“. Svarbiausia išsilaikyti šioje pozicijoje taip, jog nekliudytumėte kitiems žaidėjams. Beje, remtis keliais ir alkūnėmis nepavyks. Iki kito ėjimo negalėsite atitraukti rankų bei kojų nuo apskritimo. Žaidėjas, ilgiausiai išsilaikęs esamoje pozicijoje, laimi ir yra paskelbiamas Ponu Tvisteriu.

Unikalios parinktys
Iš pirmo žvilgsnio Tvisteris atrodo lengvas, vaikiškas žaidimas, tačiau pabandykite padaryti tiltelį ir išlaikyti pusiausvyrą, kai šalia jūsų vienas draugas daro špagatą, o kitas atlieka suktuką. Nežinia, kas jus pirmiau jus įveiks: sunkio jėga ar nesulaikomas juokas!
Yra daugybė būdų, kaip galima žaisti Twister: visų komandų žaidėjai vienu metu vykdo vedėjo nurodymus arba strėlytė sukama kiekvienam žaidėjui atskirai. Žaidimas pradedamas nuo vidurinių arba tam tikros spalvos apskritimų. Taip pat galima surengti komandų dvikovas arba žaisti kiekvienam už save. Be to, galima sujungti keletą Twister kilimėlių ir taip sumušti vienu metu žaidžiamo žaidimo pasaulio rekordą, arba, priešingai, vieną kilimėlį patiesti dalimis. Bet kuriuo atveju nuobodžiauti nepavyks!

Patarimai
Tam, kad žaidimo kilimėlis neslystų, pritvirtinkite jį lipnia juosta. Geriausia žaisti basomis. Taip jūs stovėsite ant kojų tvirčiau nei jūsų priešininkai.

Į komplektą įeina:
• Žaidimo kilimėlis su įvairiaspalviais apskritimais (165 x 112 cm)
• Ruletė

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą