Lesiai-telefonui1
Fotografavimo-lęšiai-telefonui-a
Fotografavimo-lęšiai-telefonui-b
Fotografavimo-lęšiai-telefonui-d

Fotografavimo lęšiai telefonui

Išvalyti

Kainų intervalas: 4.9916.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Naudojant šiuos fotografavimo lęšius, jus galėsite daryti daug gražesnes ir kokybiškesnes nuotraukas. Lęšių įranga daro fotografavimo procesą dar įdomesni vaizdo reguliavimo dėka, todėl tai patiks ir fotografavimo mėgėjams ir profesionalams

Komplektas mėgėjams:
1 × 180° fisheye
1 × Macro
1 × 0.65X wide angle lenses
1 × laikiklis

Komplektas profesionalams:
1 × macro lęšis (pilno dydžio)
1 × 0.45x Wide Angle -plataus kampo lęšis (pilno dydžio)
1 × laikiklis

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šis „komplektas profesionalams” yra prastesnis nei pirmieji du – juk jis sudarytas tik iš dvejų lęšių, kurių pavadinimai yra panašus į lęšius iš komplekto mėgėjams. Tačiau, dėl kitos optinės konstrukcijos šie profesionalūs lęšiai telefonui turi 2 didelius privalumus:

Pirmasis privalumas – profesionalūs lęšiai praleidžia apytiksliai 7.3 kartus daugiau šviesos nei versija mėgėjams, o tai užtikrina juodų apskritimų, nuotraukos kraštuose, nebuvimą (priklausomai nuo tam tikro telefono, bet su lęšiais mėgėjams tokie apskritimai dažniausiai matomi), nuotraukos tampa kokybiškesnės.

Antrasis privalumas – kartu su profesionaliu komplektu galima naudoti fotografavimo filtrus nuo tikrų tikriausių fotoaparatų! Pvz.: galima uždėti CPL filtrą (37mm), kad galėtumėte reguliuoti atspindžių nuo vandens, stiklo ar kitų paviršių stiprumą. Taip pat galima uždėti ND filtrą (37mm), kuris gali pašalinti iš nuotraukos visus judančius objektus (jie bus tiek išlieti, kad jų praktiškai nematysite) arba galima judančius objektus tik truputi išlieti, tokiu būdu, pavyzdžiui, tekantį vandenį ar fontanus pavirsti rūkais, einančius žmonės šešėliais, o važiojančias mašinas ugnies uodegomis virš kelio.

Svarbu: ND filtro naudojimui telefone turi būti rankinių kameros nustatymų funkcija, kur galima nustatyti užrakto greitį ne mažesnį kaip 2 sek. (laiką, kaip ilgai telefonas daro nuotrauką). Tam kad pasinaudotumėte ND filtru reikia telefoną užfiksuoti, patogiausiai tai daryti su trikoju telefonų/fotoaparatų laikikliu. Su CPL filtru viso to nereikia, užtenka tik pačio filtro.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą