CPL filtras
CPL filtras 2
Cpl filtras 1 (2)
Cpl filtras 1 (1)
Cpl filtras 1 (3)
Cpl filtras 1 (4)

CPL filtrai

Išvalyti

Kainų intervalas: 15.0029.90

 23 Užsakymą paruošime per 1 darbo dieną, pasiimkite jį Vilniuje, Gelvonų g. 45 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1 darbo dieną.

KĄ CPL FILTRAI DARO
Apvalūs poliarizaciniai (CPL) filtrai leidžia fotografams pasiekti kūrybiškų in-camera efektų, kurių yra neįmanoma pasiekti, kai nuotrauka jau yra padaryta. Poliarizacinis filtras tiesiog išfiltruoja nepageidaujamus atspindžius iš nemetalinių paviršių, tokių kaip vanduo ir stiklas bei atspindžius iš atmosferoje esančios drėgmės. Pasukus filtrą, galite pasirinkti tinkamą filtravimo kiekį, reikalingą kūrybiniam efektui pasiekti. Atsiranda vis ryškesnis dangus, žalesni lapai, sumažėja arba pasišalina atspindžiai, o galutinis vaizdas tampa aiškesnis.

TAMSINTI MĖLYNĄ DANGŲ
Praeinant per drėgmę atmosferoje, saulės šviesa tampa poliarizuota, CPL (poliarizacinis) filtras blokuoja tokios šviesos patekimą į jūsų fotoaparatą ir mėlyną dangų daro aiškesnį gilesnį su geresniu kontrastu debesyse.

VANDUO
Fotografuojant vandenį, CPL poliarizacinis filtras padės sumažinti atspindį ties gilesnių spalvų ir suteiks galimybę įžvelgti daugiau po vandens paviršiumi.

LAPIJA
Lapai turi blizgančią pusę, kuri paprastai yra nukreipta į viršų arba į apačią, šis blizgesys gali atspindėti daug šviesos, mažinant augalo spalvos sodrumą. CPL filtrai sumažina blizgesį ir leidžia pamatyti ir nufotografuoti natūralias lapų spalvas. Foto filtrai yra taikomi saulėtoms ar drumstoms dienoms.

STIKLAS
Mes visi matėme atspindžius nuo langų ir kitų stiklinių paviršių. Poliarizuojantys filtrai sumažina arba pašalina atspindžius, taip atsiranda galimybė pamatyti kas yra kitoje lango pusėje. Tokio efekto negalima sukurti jokioje nuotraukų redagavimo programoje.

DAŽAI
Fotografuojate namą ar automobilį? Dažai, didžioji jų dalis, yra blizgantys ir atspindi daugiau šviesos negu reikia, kas savo ruožtu pašviesina ar išplauna jų spalvą. CPL filtrai sumažina arba pašalina atspindžius, išsaugodami kokybiškas realias spalvas.

Kaip tai veikia?
IŠFILTRUOJA POLIARIZUOTĄ ŠVIESĄ
Poliarizuota šviesa – tai šviesa, kurios spinduliai išsisklaido dėl atmosferos taršos, drėgmės ir atspindžių. Poliarizavimo filtras įsileidžia tik tuos šviesos spindulius, kurie keliauja į lęšį viena kryptimi.
Atminkite, kuomet yra filtruojama bet kokia šviesa, poliarizuota arba ne, įvyksta ekspozicijos sumažinimas. Taip CPL filtras tamsina mėlyną dangų, jis sumažina iš dangaus į fotoaparatą patenkančios šviesos kiekį. Štai kodėl pasukant poliarizuojantį filtrą, pasikeičia užrakto greitis arba diafragma.

Gamintojas RISE-UK

Taip pat, mūsų svetaineje galima užsakyti ND filtrus ir nuotolinius fotoaparatų valdymo pultelius

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą