Akcija!
uv 49
uv 55
uv 77

UV filtrai

Išvalyti

Kainų intervalas: 4.9011.50 4.9011.50

 23 Užsakymą paruošime per 1 darbo dieną, pasiimkite jį Vilniuje, Gelvonų g. 45 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1 darbo dieną.

KĄ UV FILTRAI DARO

Ultravioletiniai arba UV filtrai blokuoja UV šviesą, patenkančią į fotoaparato objektyvą. Lauko fotografijoje UV šviesa padidina atmosferos miglotumo poveikį, tokiu būdu vaizdingose nuotraukose tolimesni objektai, tokie kaip kalnai, praranda savo aiškumą. Pašalinus UV šviesą – sumažinamas atmosferos miglotumas, nuotraukos gaunasi ryškesnės.

Fotografijos mylėtojai taip pat naudoja UV filtrus, siekdami apsaugoti savo lęšius. Lęšiai – brangi ir svarbi fotoaparato detalė, todėl šie foto filtrai suteikia puikią apsaugą priekiniam lęšio elementui. UV filtrai gali visą laiką būti ant lęšio, nes jie neturi įtakos patalpose daromoms nuotraukoms ir nesumažina matomos šviesos, patekusios į lęšį, kiekį.

KAIP TAI VEIKIA

UV filtras turi specialiai suprojektuotą stiklą, kuriuo užduotis absorbuoti UV šviesą tam tikru ir mažesniu bangos ilgiu.

UV šviesa, kuri nėra blokuojama žemės atmosferos, turi bangų ilgį prasidedantį nuo 315 nm ir viršutiniame matomo spektro violetinės šviesos gale siekiantį 400 nm. Ši šviesa yra plačiai žinoma kaip UV-A ir ji yra kenksminga ne tik jūsų akims, bet ir jūsų fotografijai. Matomas šviesos spektras yra tarp 400mn violetinės ir 700nm raudonos. Nors žmogaus akis nemato UV šviesos, bet ji gali turėti neigiamos įtakos nuotraukoms.

Gamintojas: RISE-UK

Taip pat, mūsų svetaineje galima užsakyti ir nuotolinius fotoaparatų valdymo pultelius

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą