Kalbantis žiurkėnas
Kalbantis žiurkėnas

Kalbantis žiurkėnas

Neturime

Kainų intervalas: 13.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Kalbantis žiurkėnas – tai linksmas žaisliukas, patiksiantis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šis meilus gyvūnėlis pakartos viską, ką jūs pasakysite! Žiurkėnas pamėgdžios žodžius, balso tembrą ir netgi kalbančiojo intonaciją. Interaktyvus žaisliukas-žiurkėnas per keletą sekundžių pakels nuotaiką priverčiant jus juoktis iki ašarų!

Kam patiks šis žaislas?

Interaktyvus kalbantis žiurkėnas geba ilgam patraukti vaiko dėmesį pakartojant viską, ką jis pasakys. Šis žaisliukas padės vystyti kalbą ir klausą: mažylis kartu su žiurkėnu mokysis tarti sunkius žodžius, frazes, greitakalbes arba eilėraščius.

Kalbantys žaislai dažnai naudojami repetitorių mokant užsienio kalbos. Žaisdami mokiniai gebės prisiminti naujus žodžius, ištars juos keletą kartų, kad tiek žiurkėnas, tiek ir, žinoma, pats vaikas išmoktų taisyklingą tarimą. Kalbantį žiurkėną mėgsta ne tik vaikai, bet ir merginos, ypač jeigu tai dovana nuo mylimojo. Juk tuomet brangūs meilės žodeliai skambės dvigubai dažniau.

Skirtingai nei panašios programos, įdiegiamos į išmanųjį telefoną, žaisliukas yra interaktyvus: jis juda ir vibruoja pakartodamas žodžius juokingu karikatūriniu balsu. Dėl to jūs galėsite ilgam atsitraukti nuo įrenginių. Žiurkėnų balsas panašus į žmogaus tembrą įkvėpus helio dujų, todėl pašnekesiai su šiuo žvėreliu taps labai juokingu žaidimu. Žiurkėnas geba imituoti ne tik žodžius ar frazes, bet ir pavienius garsus: kosėjimą, juoką ir pan.

Žiurkėno charakteristikos:

Dydis: 15 centimetrų

Matinimas: 3 AAA tipo baterijos

Garantija: 1 metai

 

Taip pat, rekomenduojame silikoninius batų raištelius kuriuos užrišti nereikia, vaikams tai labai patogu 🙂

Pasidalink

Pridėti atsiliepimą