Akcija!
neokubas
neokubas (1)
neokubas 5mm nuotrauka(3)
neokubas 5mm nuotrauka4)
neokubas 5mm nuotrauka(5)
neokubas 5mm nuotrauka2)
neokubas 5mm nuotrauka (6)
neokubas 5mm nuotrauka (7)
1000-billes-aimantees-5mm

Neokubai 5mm ir 3mm

Išvalyti

Kainų intervalas: 8.7780.00 8.7770.00

 23 Užsakymą paruošime per 1 darbo dieną, pasiimkite jį Vilniuje, Gelvonų g. 45 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1 darbo dieną.
Komplektacija:
1) Originalūs „FantasyHome“ neokubai – komplekto dėžutėje yra 216 rutuliukai + specialioji kortelė rutuliukams atskirti. Originalūs FantasyHome neokubai yra stipresni nei neoriginalūs.
2) Nežinomo gamintojo komplekto dėžutėje yra tik 216 rutuliukai.
Kūrybinio mąstymo lavinimas

Elementarus įvairių figūrų (linijų, daugiakampių, erdvinių diagramų) dėliojimas iš magnetinių rutuliukų padeda Jums lavinti savo gebėjimą kurti. Kamuoliukus galite sunerti įvairiai, kombinacijų įvairovė yra beribė. Jums telieka pasitelkti savo fantaziją ir dėlioti.

Erdvinė vaizduotė

Nuolat žaidžiant su NeoKubu, nevalingai pradedi geriau suprasti erdvines figūras, perpranti jų konstrukcijas, bendrą dydžio ir skaičiaus santykį tarp kampų, kraštinių, tūrinių geometrinių kūnų briaunų. NeoKubas pateikia gerą ašinės ir radialinės simetrijos sąvoką, jis gali būti postūmiu nuodugnesnių geometrijos studijų link. O juk išlavinta erdvinė vaizduotė – labai geras pasiekimas, ar gi ne taip?

Blogų įpročių atsisakymas

Žinoma, šio kubo negalima pavadinti panacėja toms „mieloms“ mūsų charakterio ir organizmo savybėms, kurios kartais trukdo mums gyventi. Nepaisant to, yra žinoma realių atvejų, kai žmonės, kurie susidomi NeoKubu, pradeda mažiau rūkyti ir vartoti svaigalus. Ypač gerai padeda tiems, kurie patys tvirtai nusprendė mesti. Vietoj stikliuko ir cigaretės –

Priemonė, skirta malšinti nuobodulį ir priverstinį dykinėjimą

Tikrai ne paslaptis, kad gana dažnai mes visi atsiduriame tokioje situacijoje, kad absoliučiai neturime ką veikti. Taip nutinka tiek laisvalaikiu, tiek darbo metu. Ir tada į pagalbą atskuba NeoKubas. Duoti rankoms užsiėmimą? Lengvai! Padėti „prastumti“ laiką? Prašom! Sumažinti vienatvės jausmą? Paprasta! Priverstinis laukimas, nuobodžios paskaitos ir susirinkimai, ilgos kelionės, atsiskyrimas nuo pasaulio – visko nė nesuvardinti: ir čia Jums padės NeoKubas!

Smulkiosios motorikos lavinimas ir reabilitacijos priemonių kūrimas

Neįmanoma pervertinti mažų magnetinių rutuliukų svarbos motorinės pirštų ir rankų funkcijos lavinimui. Vis iš naujo dėliodami ir tiksliai jungdami smulkius daiktus (o tai reikalauja nemažai jėgų), mes ugdome tikslumą ir laviname rankų pirštų jėgą. Mūsų teigiamas požiūris į visa tai tik sustiprina gautą efektą. NeoKubas Lietuvoje taip pat puikiai tinka reabilitacijai po traumų ir po viršutinių galūnių neuralgijos, organiškai patiems papildant fizinius pratimus, kurie atliekami dalyvaujant ir prižiūrint gydytojui arba atliekami savarankiškai. NeoKubas padidins Jūsų gyvybingumą ir nepaliks sunkiomis akimirkomis, jis visada bus su šalia.

Puiki dovana ir verslo suvenyras

Neokubas Lietuvoje – neįprasta dovana, suteiksianti džiaugsmo Jūsų šeimai, artimiesiems, mylimiesiems, draugams, taip pat Jūsų verslo partneriams, vadybininkams, pavaldiniams… Žmogus, kuris nesiryžta pats įsigyti šio kubo, bus labai laimingu gavės jį dovanų. Visos gerų emocijų minutės ar valandos, praleistos su Neocube, šiam žmogui netiesiogiai (o gal ir tiesiogiai) siesis su Jumis. O tai, sutikite, yra labai svarbu.

Antistresas

Šiuolaikinis gyvenimas, deja, kartas nuo karto pateikia mums ne tik malonių staigmenų, todėl mūsų psichika reikalauja nuolatinės apsaugos. Kartu su kitomis veiksmingomis savęs raminimo ir atsipalaidavimo priemonėmis būtina parekomenduoti Jums nuostabų NeoKubą. Kaip jau minėta, delno ir pirštų masažas, kuriuose gausu nervinių galūnėlių, malonus lytėjimo pojūtis, pasitenkinimas kūrybiniais aspektais padės jums susidoroti su bet kokia situacija. Jūsų maža magnetinė Visata bus visada su Jumis.

Aplinkinių dėmesio pritraukimas ir gebėjimas sukelti susidomėjimą

Ar galite patikėti, kad kai savo rankose laikote NeoKubą, daug lengviau pradėti pokalbį su nepažįstamu žmogumi? Blizgus daikčiukas, kurio dėka galite išdarinėti stulbinančius (na, arba tiesiog efektingus) dalykus, visada prikaustys aplinkinių dėmesį. Net Jūsų rankų judėjimas, tuo metu, kai žaidžiate su Neocube, sukuria hipnotizuojantį efektą. Jūsų atsakomasis žvilgsnis žmogui – ir teigiamas vizualinis kontaktas atsiranda tarp Jūsų. Pokalbis užsimezgė. Žaidimas esant dideliam susibūrimui beveik iš karto suburia mažą suinteresuotą auditoriją. O jau kaip tuo pasinaudoti – spręsti tik Jums.

Specialus pasiūlymas reklamos verslo atstovams

Jeigu naudosite NeoKubą siekdami pritraukti klientus įvairioms reklaminėms akcijoms, Jūs ženkliai padidinsite savo reklaminės kampanijos efektyvumą. Reikšmingas pelno padidinimas minimaliomis investicijomis – nėra nieko šauniau. Beveik nieko neprarasdami, Jūs gaunate daug!

Pasidalink

 • Miglė

  Daikto kokybė puiki, rutuliukai ir toliau sukimba net ir po trijų mėnesių naudojimo.

 • Indrė

  Gavome neo kuba bet uz toki maza zaisla kaina per didelė galėtu pigiau kainuoti neimti uz siuntima nes per mazas zaislas ir jisai turėtu buti didesnis jisai yra per mazas. Bet labai kokybiskas.Aciū.

 • Marija

  Sveiki. Gavome Neokuba! Labai ačiu už maža bet miela dovanėle, kokybe gera, viskas labai puiku, ačiu!

 • Ina

  Buvau nustebinta greitu prekės pristatymu. Ačiū. Manau neokubas įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Neokubas turi pliusų, tačiau ir minusų: smulkus daiktas ( 1,8 cm kubas -3 mm rutuliukų ) Toks žaislas turėtų būti pigesnis.

Pridėti atsiliepimą