Akcija!
neokubas-1-11
neokubas
magnetiniai rutuliukai
magnetiniai rutuliuai 2

Magnetiniai rutuliukai

Išvalyti

Kainų intervalas: 6.7979.90 6.7979.90

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.
Komplektacija:
1) Originalūs „FantasyHome“ magnetiniai rutuliukai – komplekte yra 216 + 6 atsarginiai rutuliukai dežuteje + specialioji kortelė rutuliukams atskirti
2) Nežinomo gamintojo komplekte yra tik 216+6 rutuliukai ir dėžutė.
Magnetiniai rutuliukai – tai  savotiškas konstruktorius, leidžiantis vaikams ne tik smagiai žaisti, bet kartu ir pažinti fizikos dėsnius. Pavyzdžiui, vaikas įgys praktinių žinių: sudėjęs vienodais poliais magnetinius kamuoliukus jis pastebės, jog kamuoliukai atšoka vieni nuo kitų.

Iš šio konstruktoriaus galima sudėti tiek 2D, tiek 3D figūras. Dažniausiai tam, kad būtų sukurta sudėtinga ir graži figūra, paimami keli magnetiniai rutuliukai. Iš jų galima pagaminti daugybę neįmantrių figūrų, kurios vėliau jungiasi į sudėtingesnes.

Magnetiniai kamuoliukai pagaminti iš neodimio magnetų, padengtų keliais apsauginiais sluoksniais. Neodimio magnetai yra patys stipriausi pastovūs magnetai, kuriuos išrado žmogus. Dėl jų turimos jėgos magnetai tvirtai įsimagnetina vieni prie kitų, o tvirtas apdangalas apsaugo juos nuo pažeidimų.

Komplekte yra 216 magnetinių rutuliukų, 5 arba 3 mm dydžio pagal Jūsų pasirinkimą. Speciali kortelė skirta patogiam rutuliukų atskyrimui.

Užsakant be dėžutės rutuliukai bus vakuuminiame pakelyje, užsakant su dėžute – kokybiškoje metalinėje dėžutėje.

Neleiskite vaikams jų praryti, prarijus nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą