Akcija!
Taupyklė - šuniukas (1)
Taupyklė-šuniukas3
Taupyklė-šuniukas 6
Taupyklė – šuniukas (2)
Taupyklė – šuniukas (3)

Taupyklė – šuniukas

Neturime

Kainų intervalas: 17.90 7.85

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Robotizuotas šuo-taupyklė su dubenėliu maistui – tai nuotaikinga, linksma taupyklė-šuniukas, kuri atstos vaikui ir žaislą, ir taupyklę. Šuniukas tik ir laukia, kada gi Jūs papildysite jo dubenėlį. Ne, neapsigaukite, jis laukia ne ėdalo, o pinigų! Norint padėti pinigus į taupyklę-šunį, būtina pamaitinti šuniuką, t. y. padėti pinigų į jo dubenėlį ir po kelių sekundžių pinigai atsidurs taupyklėje. Ši taupyklė-šuniukas leis Jūsų vaikui ne tik patogiai laikyti savo santaupas, bet ir su džiaugsmu stebėti šį procesą!

Padovanokite savo vaikui taupyklę-šuniuką ir jis nuo šiandienos ims taupyti. Šiuos įgūdžius naudinga ugdyti vaikams nuo pat vaikystės. Šuniukas taps puikiu Jūsų pagalbininku! Taupyklė gali būti originalia dovana vaikams gimtadienio, Kalėdų ar kita proga, parodanti, kad taupyti galima smagiai ir, žinoma, nepamirštant mūsų augintinių.

Taupyklę sudaro monetų saugojimo dėžutė ir mielo šuniuko figūra, esanti ant viršutinės dėžutės dalies. Kai Jūs dedate monetą į dubenėlį, padėtą priešais šuniuką, jis iškart atgyja ir ima ėsti iš dubenėlio, stumiant monetą link angos, per kurią ji patenka į monetų saugojimo dėžutę.

šuo-taupyklė pagaminta iš kokybiškų, nepavojingų medžiagų ir gali tapti puikia, o svarbiausia, naudinga dovana tiek berniukui, tiek mergaitei.

Taupyklei reikalingos 2 AA tipo baterijos (į komplektą neįeina)

Nukainuotos nes dežutė suglamžyta (pačios taupykles nepažeistos) + vyksta sandelio išvardavimas

Taip pat, rekomenduojame silikoninius batų raištelius kuriuos užrišti nereikia, vaikams tai labai patogu 🙂

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą