Akcija!
pliušinis pikachu
pliusinis pikachu 156

Pliušinis Pikachu

Kainų intervalas: 14.50 9.50

 23 Užsakymą paruošime per 1d., pasiimkite jį Vilniuje, Tuskulėnų g. 48 tik gavę iš mūsų žinutę.
 img_55 Prekės pristatomos į paštomatus arba per kurjerį per 1-2d.

Visus pokemonų žaislus rasite čia

Pastaba: pats geriausias pliušinių pikachu gamintojas nustojo juos gaminti, todėl kito gamintojo pokemonai turi šį trūkumą: dėl medžiagos raukšlės, esančios ant kaktos, atrodo, tarsi pokemonas turėtų mažą ragą. Šis trūkumas nėra reikšmingas, tačiau dėl to mes visiems savo klientams siūlome 35% nuolaidą.

Tai legendinio vaikystės filmuko Pokemonai pagrindinis herojus – Pikachu! Nėra nei vieno abejingo šiam nepakartojamam personažui, turinčiam galią – evoliucionuoti iš Pichu, kai būna labai lamingas arba palietus Žaibo Akmenį evoliucionuoti į Raichu. Žaislas yra pliušinis, apie 22 cm dydžio, kaip iš akies trauktas Pikachu. Prisiminkite vaikystę ir padovanokite ją savo mažiesiems – tegul jų vaizduotė priverčia legendinį personažą atgyti!

Kas yra pikachu?

Pikachu – tai pats populiariausias pokemonas tarp visų kitų. Jis yra elektrinis pokemonas, kuris yra evoliucionavęs iš pichų, o kai pikachu suranda Žaibo Akmenį, jis evoliucionuoja į raichų. Iš išvaizdos pikachu yra nedidelis geltonas padarėlis panašus į voverę, jo ausys yra ilgi su juodais galiukais, o jo uodega panaši į žaibą. Keturios, nors ir trumpos, pokemono kojytės padeda jam išvystyti didelį greitį. Pikachu yra ramūs ir labai draugiški pokemonai, jie draugauja su kitais pokemonais ir su žmonėmis. Tačiau, jei šio pokemono draugams gresia pavojus, jis nebelaukdamas puls priešą, pasinaudodamas stipriais elektriniais uodegos smūgiais ir savo aštriomis dantimis. Pokemonai pikachu yra kilę iš regiono „Kanto“, paprastai jie gyvena miškuose, bet dėl nežinomų priežasčių juos dažnai traukia į miestus, turbūt, todėl, kad pikachu yra elektrinio tipo pokemonas, o miestuose yra elektros.

Taip pat, rekomenduojame silikoninius batų raištelius kuriuos užrišti nereikia, vaikams tai labai patogu 🙂

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą