Huawei Honor 6 Plus 2
Huawei Honor 6 Plus 3
Huawei Honor 6 Plus 4

Huawei Honor 6 Plus

Išvalyti

175.00235.00

Parduodamas naujas Huawei Honor 6 Plus telefonas.

Telefono parametrai:
SIM kortelių skaičius: 2. Jeigu turite dviejų telefono numerių SIM korteles, jas galėsite įdėti į vieną Huawei Honor 6 Plus , todėl antro telefono nešioti nereikės.
SIM kortelių tipas: micro SIM + nano SIM

Procesorius. Branduolių skaičius: 8
Branduolių taktinis dažnis: 1,80GHz (4 branduoliai) ir 1,30GHz (4 branduoliai)
Operatyvioji atmintis (RAM): 3GB
Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie nori naudotis visomis šiuolaikinių telefonų funkcijomis – ne tik skambinti bei naršyti internete, bet ir naudotis kitomis naudingomis telefono programėlėmis. Telefonas greitai veiks ir žaidžiant žaidimus, net ir tuo atveju, jeigu jame yra įdiegta daug įvairių programėlių.
Kamera: 8MP. Šio telefono kamera nėra viena iš geriausių, bet ji leidžia žymiai sumažinti galutinę telefono kainą bei sutaupyti jūsų pinigus.
Filmavimas: Full HD (1920×1080). Labai aukštos kokybės filmavimas, kuris leis nufilmuoti gražų vaizdo įrašą, kuriame matomos net ir labai smulkios vaizdo detalės. Kadangi daugumai naudojamų kompiuterių monitorių tai yra maksimali įmanoma vaizdavimo raiška, todėl atidarius šiuo telefonu nufilmuotą vaizdo įrašą savo kompiuteryje, jūs pastebėsite, kad šis vaizdo įrašas yra tikrai labai aukštos kokybės.
Yra „Geo Tagging” funkcija. Tai kameros funkcija ledžianti išsaugoti vietos, kurioje buvo padaryta nuotrauka, koordinates. Jos bus matomos atidarius nuotraukos parametrus, o ant pačios nuotraukos jų nebus.

Ekrano įstrižainė: 5,50 coliai (13,97 centimetrai)
Ekrano raiška: Full HD (1920×1080). Šio telefono ekrano raiška leidžia peržiūrėti labai aukštos kokybės (Full HD) vaizdo įrašus.
Ekrano technologija: IPS Tokių ekranų privalumas yra aukštas maksimalus ryškumas, todėl net ir saulėtą dieną tekstas juose yra gerai matomas.

Baterijos talpa: 3600mAh. Telefonai su tokia baterijos talpa gali veikti iki 2 dienų (priklausomai nuo naudojimo).

GPS funkcija: yra. Tai nemokama funkcija, kuri leidžia atidaryti žemėlapį bei pažiūrėti kurioje vietoje jūs esate šiuo metu.

Vidinė Huawei Honor 6 Plus atmintis: 32GB

Korpusas: metalinis. Jis yra ne tik stilingas, bet ir tvirtas, todėl šio telefono mikroschemos yra geriau apsaugotos nuo išorinių veiksnių.
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir kt. kalbos
Matmenys: 75,7 x 150,5 x 7,5mm
Spalva: juoda

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą