xiaomi redmi 4a (2)
xiaomi redmi 4a (3)
xiaomi redmi 4a (1)
4a

Xiaomi Redmi 4A

Išvalyti

95.00113.50

Parduodamas naujas Xiaomi Redmi 4A telefonas.

Telefono parametrai:
SIM kortelių skaičius: 2 Jeigu turite dviejų telefono numerių SIM korteles, jas galėsite įdėti į vieną Xiaomi Redmi 4A , todėl antro telefono nešioti nereikės.
SIM kortelių tipas: micro sim + nano sim

Procesorius. Branduolių skaičius: 4
Branduolių taktinis dažnis: 1,40GHz
Operatyvioji atmintis (RAM): 2GB
Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie nenori mokėti už jiems nereikalingą telefono galingumą, kurio dažniausiai prireikia tik žaidžiant žaidimus. Šis telefonas yra skirtas tiems, kurie su juo planuoja skambinti, rašyti SMS žinutes, naršyti internete bei daryti kitus kasdieninius dalykus.

Kamera: 13MP Tai svarbus parametras telefono kamerai apibūdinti. Telefonai, kurių nuotraukų kokybė siekia bent 10MP, fotografuoja gerai.
Filmavimas: Full HD (1920×1080) Labai aukštos kokybės filmavimas, kuris leis nufilmuoti gražų vaizdo įrašą, kuriame matomos net ir labai smulkios vaizdo detalės. Kadangi daugumai naudojamų kompiuterių monitorių tai yra maksimali įmanoma vaizdavimo raiška, todėl atidarius šiuo telefonu nufilmuotą vaizdo įrašą savo kompiuteryje, jūs pastebėsite, kad šis vaizdo įrašas yra tikrai labai aukštos kokybės.
„Geo Tagging” funkcija: yra. Tai kameros funkcija ledžianti išsaugoti vietos, kurioje buvo padaryta nuotrauka, koordinates. Jos bus matomos atidarius nuotraukos parametrus, o ant pačios nuotraukos jų nebus.

Ekrano dydis: 5,00 coliai
Ekrano raiška: HD (1280×720) Šio telefono ekrano raiška leidžia peržiūrėti aukštos kokybės (HD) vaizdo įrašus.
Ekrano technologija: IPS Tokių ekranų privalumas yra aukštas maksimalus ryškumas, todėl net ir saulėtą dieną tekstas juose yra gerai matomas.

Baterijos talpa: 3120mAh Telefonai su tokia baterijos talpa gali veikti iki 2 dienų (priklausomai nuo naudojimo).

OTG funkcija: yra. Ši funkcija leidžia su specialiu adapteriu prijungti prie Xiaomi Redmi 4A atmintines, klaviatūras bei kitus įrenginius.
GPS funkcija: yra. Tai nemokama funkcija, kuri leidžia atidaryti žemėlapį bei pažiūrėti kurioje vietoje jūs esate šiuo metu.

Galima atminties kortelės talpa: 128GB Jei standartinės atminties telefone nepakaks, atminties kortelė leis išplėsti telefono atminties talpą.
Vidinė Xiaomi Redmi 4A atmintis: 16GB

Korpusas: Plastikinis
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir kt. kalbos
Matmenys: 139 x 70 x 8.5mm

 

Panašus telefonas už žemesnę kainą ir su 28% didesne baterija: Leagoo kiicaa Power

1.5-2 kartus galingesnis telefonas su 31% didesne baterija už panašią kainą: Xiaomi redmi 4x

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą