Akcija!
Širdies formos levituojantis nuotraukų rėmelis (1)
Širdies formos levituojantis nuotraukų rėmelis (2)
Širdies formos levituojantis nuotraukų rėmelis (3)

Širdies formos levituojantis nuotraukų rėmelis

Kainų intervalas: 39.90 24.90

Ar gali būti dar romantiškesnė meilės dienos dovana jam ar jai, kuri taip žaviai atspindėtų judviejų mieliausias bei įsimintiniausias akimirkas? Tai yra dvigubas širdies formos rėmelis, sudarytas iš didesnės išorinės širdies ir vidinės mažesnės širdelės, į kurią iš dviejų pusių galite įdėti gražiausias jūsų nuotraukas  ir stebėti kaip magiškai jos sukasi ore!

Kaip naudoti rėmelį:

  • įdėkite iškirptas širdelės formos nuotraukas į mažąją širdutę iš abiejų pusių.
  • Tam, kad prietaisas veiktų, būtina jį įjungti į elektros lizdą. Levitacijos funkcija yra automatiškai kontroliuojama vidinio elektromagnetinio mechanizmo dėka, kuris nuolat fiksuoja atstumą tarp vidinės ir išorinės širdies.
  • Prilaikydami mažesniąją širdutę su nuotraukomis įstatykite į didžiąją širdį ir atsargiai paleiskite. Širdutė kybos ore, veikiama elektromagnetinio lauko ir ignoruodama žemės traukos dėsnius.
  • Švelniai stumtelėkite vieną širdelės kraštą ir ji ims suktis aplink, parodydama nuotraukas iš abiejų pusių.

Nenaudojamas rėmelis gali stovėti ant Jūsų darbo ar namų stalo ar puošti lentyną ir tai bus nuostabi dekoracija, skirta pasigrožėti ar atitraukti akis nuo darbo bei atsipalaiduoti. Besisukančios nuotraukos rėmelyje pritrenkiamai atrodo tamsoje, nes rėmelyje įmontuotas LED apšvietimas, suteikiantis nuotraukoms mistinio žavesio.

Ši stilingo dizaino, patraukli ir įdomi dovana Valentino dienos ar kitokia proga be jokios abejonės nustebins jūsų mylimąjį/-ą savo originalumu ir išskirtinumu.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą