Akcija!
UFO levituojantis diskas
UFO levituojantis diskas1
UFO levituojantis diskas2
UFO levituojantis diskas3
UFO levituojantis diskas4
UFO levituojantis diskas5
UFO levituojantis diskas6
UFO levituojantis diskas7
UFO levituojantis diskas8

UFO levituojantis diskas

Kainų intervalas: 29.90 5.99

Nukainuotas nes viduje esanti magnetas atsiklijavo transportuojant, reikėtų priklijuoti

Tai yra žaislas-žaidimas, skirtas jauniesiems tyrinėtojams, tačiau sudomins ir suintriguos ne vieną suaugusįjį.

Žaislą sudaro plastikinė dėžutė-pagrindas su dvipoliu magnetiniu feritu, plastmasinė plokštelė, dvi trikampės pakylos, disko formos vilkelis, kuris kybo ore jį tinkamai išsukus.

Kaip naudoti magnetinį levituojantį diską:

  • Visų pirma, padėkite plastikinę dėžutę-pagrindą ant lygaus paviršiaus, tada uždėkite permatomą plokštelę sulig pjedestalo viduriu.
  • Paimkite vilkelį ir laikykite jį prispaustą prie plokštelės pačiame centre. Stenkitės pirštais tvirtai jį išsukti, kad imtų suktis savarankiškai.
  • Pirmą kartą mėginant naudotis žaidimu, bus sudėtinga. Tai laiko ir užsispyrimo reikalaujantis užsiėmimas.
  • Pamėginkite dar kartą, teisingai paskirstydami jėgą – bus lengviau, jeigu įsukimo metu stipriau įremsite vilkelį-diską į plokštelę. Gerai išsuktas levituojantis vilkelis suksis ratu aplink savo ašį.
  • Vilkeliui įsisukus patikrinkite ar jis sukasi vertikaliai centrui. Jeigu šiek tiek nuožulniai – pasinaudokite trikampėmis pakylomis, kad pakoreguotumėte dėžutės kampą.
  • Stenkitės išlaikyti levituojantį diską tiesiai ir pamažu kelkite plastikinę plokštelę kartu su disku. Įvertinus, kad levituojantis vilkelis sukasi stabiliai, atsargiai pašalinkite plokštelę.
  • Sveikiname, Jums pavyko!
  • Nesitikėkite, kad pavyks iš pirmo karto – tai sudėtingas ir kantrybės reikalaujantis žaidimas!

Pasinaudokite šiuo žaislu, kad sužadintumėte vaiko smalsumą, skatinkite jo susidomėjimą, tobulinkite vaiko analitinius ir tyrinėjimo gabumus, nustebinkite svečius ir draugus!

Magnetinis UFO levituojantis diskas išmokys Jus ne tik fizikos dėsnių, tačiau ir ugdys Jūsų ar Jūsų vaiko, artimojo kantrybę bei užsispyrimą.

Pasidalink

Rašyti atsiliepimą